Śmieszne zagadki i odpowiedzi logiczne

Pobierz

Te zagadki wcale nie są takie proste.. Jak zwraca się oprawca do skazanego pod szubienicą?. Kto kim jest?. Podejrzani są mieszkańcy sąsiednich domów.Śmieszne zagadki dla dorosłych (łatwe): 1.. Szukaj.. Tatuś, mamusia, syn i skarb8 krótkich zagadek na logiczne myślenie: 1.. Cebula.. zobacz odpowiedźAutor: Piotrek.. Dlaczego Francuzi lubią jeść ślimaki?. zobacz odpowiedź Dlaczego orkiestra nie grywa na drodze?. Dwoje dzieci 5.. Tajemnica.. 2 kg 4 kg 10 kg Historia pewnej dziewczyny .. Zapraszamy do zabawy w zgadywanie!. Szkoła - zapytaj eksperta (1565) Szkoła - zapytaj eksperta (1565) Wszystkie (1565) Język angielski (824) Język polski (379) Matematyka .Jun 21, 2021zobacz odpowiedź Ile zwierząt Mojżesz zabrał do arki?. Krowa pije wodę.. Która z sióstr ma brata?. Znajdziesz 30 pytań, a .Odpowiedzi na zagadki 1.. Zobacz podobne quizy: #inteligencja #logika #zagadki .. Zagadki; poniedziałek, 14 lipca 2014.. W tym wpisie poruszę ten drugi rodzaj zagadek.. Znajdź najmniejszą parzystą czterocyfrową liczbę zapisaną za pomocą czterech różnych cyfr.. Windą jedzie: Mądra blondynka, Superman i zwykły mężczyzna.. 4 koła .. Zagadka z kijem i piłką.. Możesz mnie złamać nawet mnie nie dotykając.. Skomplikowane zagadki W Internecie można znaleźć wiele przeróżnych zagadek, jedne krótkie i łatwe, a inne trudne i strasznie skomplikowane.. Szkoła - zapytaj eksperta (1556) ..

Śmieszne zagadki O blondynkach O facetach.

Ile dzieci zmieści się w windzie?. Niektóre z najmądrzejszych trików dotyczą gry słów, a na tej liście znajduje się kilka z nich.. Cegła waży dwa kilo i pół cegły.. Podstępne pytania bawią i informują.. zobacz odpowiedź Kierowca jechał autem bez włączonych świateł.. zobacz odpowiedźTrzy jajka i bieg Zagadki logiczne Zadanie "psychotechniczne" Fałszywy banknot Kto co pali?. Nagle zauważają leżący na ziemi banknot 10 złotowy.. Zielony, czerwony i niebieski garnitur 8.. Po chwili zaczęli ziewać.Śmieszne zagadki, żarty i pytania na Fiszkotece Jeżeli w towarzystwie uchodzisz raczej za osobę, która nie ma za wiele do powiedzenia, chciałbyś się czymś wyróżnić, ale nie do końca wiesz jak, to ten kurs a wnim " śmieszne zagadki " jest właśnie dla Ciebie!. Zapraszamy do naszego działu pełnego zgadywanek i łamigłówek.. Na pogrzebie swojej matki spotyka chłopaka którego nigdy wcześniej nie widziała .Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Znacie jakieś śmieszne żarty lub zagadki logiczne ?. Tylko dwóch z nich zmoczyło włosy, dlaczego?Sprawdźcie swoje logiczne myślenie albo zaskoczcie rodziców błyskotliwą zgadywanką!. zobacz odpowiedź W niedzielę rano dokonano przestępstwa.. zobacz odpowiedź Dlaczego nie powinno się opowiadać dowcipów jajkom?. Nie spiesz się i naprawdę pomyśl o słowach użytych w zagadce..

"Zabawne zagadki logiczne " .

Rodzina kobiet Wniosek Czym właściwie jest logika?. Lojalny Zdrajca — (0/2)Zagadki logiczne, trudne, śmieszne i matematyczne Zagadki.. 07.04.2020.Odpowiedz na 10 pytań i przekonaj się na ile procent myślisz logicznie!. MIAŁA NADZIEJE, ŻE TEN CHŁOPAK ZNOWU POJAWI SIĘ NA POGRZEBIE!Mar 16, 2022Podstępne pytania z odpowiedziami.. Ile liter ma alfabet polski?. zobacz odpowiedź Dlaczego rekiny pływają w słonej wodzie?. Zadania są po to, aby je rozwiązywać - wiadomo, natomiast czasami możemy się natknąć na problem, który wydaje się nie możliwy do pokonania .Pokaż odpowiedź Klawiaturę ; Trudne zagadki dla dorosłych.. Odpowiedzcie na przygotowane przez nas pytania i porównajcie je z odpowiedziami.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Troje drzwi i jeden nowy samochód 6.. Odpowiedz na 10 pytań i przekonaj się na ile procent myślisz logicznie!. Pytania .. wikula967 5 lat temu 68 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 3 Skomentuj 8 Super!. Przeprawa przez rzekę 3.. Dwadzieścia lat temu pewien samolot leciał na wysokości 20,000 stóp nad Niemcami.Śmieszne zagadki logiczne o jedzeniu.. W tym wpisie poruszę ten drugi rodzaj zagadek.. Jak szybko jechał profesor?. Jeśli podobają Wam się tego typu zagadki, zapraszamy do artykułu ze śmiesznymi zagadkami logicznymi oraz zabawnymi zagadkami..

Śmieszne zagadki.

Czym jestem?. Co serwujesz, a nigdy tego nie jesz?. Pokażemy Ci, jak łatwo rozbawić do łez znajomych.Podchwytliwe zagadki logiczne i odpowiedzi: 1. zobacz odpowiedźZobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie znacie śmieszne zagadki i łamigłówki na logikę ?. Zwykły mężczyzna, bo reszta to postacie fikcyjne.Zagadka logiczna z odpowiedzią nr 1 - Drabinka sznurowa Zagadka logiczna z odpowiedzią nr 2 - Stary Arab i chciwi synowie Zagadka logiczna z odpowiedzią nr 3 - Popsuty karabinek Zagadka logiczna z odpowiedzią nr 4 - W klasie… Zagadka logiczna z odpowiedzią nr 5 - Cierpliwi Chińczycy Powodów do rozwiązywania zagadek jest wiele1.. 7.Głupie,logiczne i śmieszne zagadki !. Często zagadki są trudne, ponieważ zawierają niepotrzebne lub dodatkowe informacje.Mar 1, 2022Zagadki logiczne większości osób mogą sprawdzić naprawdę spory kłopot.. Greccy filozofowie 2.. Jeśli odpowiedziałeś "mleko", nie odpowiadaj na kolejne pytanie.. Wiele ciekawych gier i zagadek logicznych dla twojej pociechy znajdziesz w ofercie sklepów internetowych: 400 TESTÓW IQ ŁAMIGŁÓWEK ZAGADEK LOGICZNYCH ZOBACZSkomplikowane zagadki.. Nie było też światła księżycowego.. Który piłkarz nosi największy rozmiar buta?. Jest owłosiny na zewnątrzy i miękki w środku.. 6.Śmieszne zagadki na inteligencję Powiedz "daleko" pięć razy..

Zobaczcie także Śmieszne zagadki logiczne!

zobacz odpowiedź Gdzie krety lubią jeździć na wakacje?. Mimo to mężczyzna dostrzegł człowieka idącego poboczem.. Odpowiedz na pytania i przekonaj się, czy jesteś geniuszem!. Jaka choroba jest najbardziej niebezpieczna?Zapraszamy po garść zabawnych zgadywanek na logikę z odpowiedziami.. wtedy oczywiście można poszukać odpowiedzi w .. Trzech mędrców Abacki, Babacki, Cabacki Hipotezy Torebka Włóczęga Ludożercy i misjonarze Sześć dni tygodnia Logik na rozdrożu Dzielimy czekoladę Pięć królików Drabinka sznurowa Zadanie z dzbankami Kto zjadł cukierki?. Kończy się na s co to jest?. Pytania .. Skorzystaj z naszej oferty na imprezy, wieczory w grach - za każdym razem, gdy spotykasz się z przyjaciółmi lub współpracownikami.. Dlaczego taboret ma depresje?. zobacz odpowiedź Trzech mężczyzn płynęło łodzią, która się przewróciła.. Dwie klepsydry 7.. Znaczek pocztowy.. Czemu nauczycielki są najlepsze podczas seksu?. "Logika" to skomplikowany termin.Dec 9, 2021May 27, 2022Główna » Śmieszne zagadki.. Podstępna zagadka dla dorosłych 5.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Oceń dowcip #93268: (174) (42) Dziekujemy za oddanie głosu.. Do którego państwa należy?. Greccy filozofowie Pewnego dnia trzech greckich filozofów osiadło w cieniu drzewa oliwnego, otworzyło butelkę Retsiny i rozpoczęło długą dyskusję na temat podstawowego pytania ontologicznego: dlaczego istniejemy?. Teraz powinieneś być gotowy do rozwiązania trudnych zagadek dla dorosłych.. W Internecie można znaleźć wiele przeróżnych zagadek, jedne krótkie i łatwe, a inne trudne i strasznie skomplikowane.. Brama do nieba 4.. Czego inni używają częściej niż ja ale należy to do mnie?. Mężczyzna był ubrany w mundur.. Pełne humoru zagadki dla dzieci z odpowiedziami, które zaostrzą wasz apetyt na kolejne zgadywanki i łamigłówki na przykład Zabawne zagadki logiczne!. Oba ważą tyle samo, kilogram.. Czy rozwiążesz te zagadki logiczne?. Który dziś dzień?. Alicja Górka.. Ile waży cegła ?. Oceń dowcip #93057: (554) (145) Dziekujemy za oddanie głosu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt