Posłuchaj nagrania i uzupełnij notatki

Pobierz

Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi nast… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.zad 3 Art 36. posłuchaj nagrania i dorysuj włosy.. Wiktoria Ślizowska.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Posłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.A teraz wysłuchaj nagrania jeszcze raz (a w razie potrzeby …Voices 2 zadanie 3 str 61 .. Posłuchaj nagrania i zrób notatki o Rickiego i Annie …Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w czasie przeszłym Präteritum w odpowiedniej formie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Posłuchaj słowek, powtórz je na głos kilka razy.. Zad.2 Wyszukaj informacje z …Podręcznik ćw.. Podręcznik ćw.. asp1 asp1 31.01.2015 Język angielski Szkoła podstawowa …posluchaj nagrania i uzupelnij zdania czasownikami z ramki w czasie past simple.. Jeśli będziesz mieć wątpliwości sprawdź tekst w podręczniku na stronie …Posłuchaj zdania i powtórz je.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W razie potrzeby …Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne.. Pomocy ja nie mam tej płytki bo …Przeczytaj wstęp opowiadania i uzupełnij notatki.Zad w załączniku..

Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę.

Jeżeli …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 30 stycznia 2018 @Gość Witam, Twoje pytanie odnosi się prawdopodobnie do treści innego zadania.. Wykonaj …·zad 1 str 80 - zaznacz poprawną opcję, skorzystaj z notatki w zeszycie lub słowniczka do r. 6, ·zad 2 str 80 - posłuchaj nagrania i dopasuj do przykładów …5) Zadanie 8 - uzupełnij zdania wyrazami z ramki ( jeśli masz trudności to zerknij do podręcznika na str 27.. Następnie przepisz wyrazy do zeszytu - zrób rysunek lub …Następnie przyporządkuj do każdego słowa odpowiedni numer z obrazka.. Voices 2 zadanie 4 str 61 Napisz trzy dialogi na wzor tych z cwiczenia …Posłuchaj nagrania ze strony 74 w podręczniku i uzupełnij zdania (Podręcznik junior explorer 4) 1 Zobacz odpowiedź kinga7989 kinga7989 Odpowiedź: 1.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Posłuchaj nagrania i uzupełnij notatkę, niestety nie mam nagrania może ma ktoś to uzupełnione (klasa 6)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. werden • gehen • …Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności, znajdziesz je w książce na stronie 63 zad 1 (2.27).. 1 Przeczytaj tekst, posłuchaj nagrania i dopasuj zdjęcia 1,2,3 z wypowiedzią Agaty, Marcusa i Sophie..

Posłuchaj nagrania i sprawdź.

Wykonaj zadanie 2/43 - wybierz …A teraz wysłuchaj nagrania jeszcze raz (a w razie potrzeby kilka razy) i uzupełnij notatki sędziów (zadanie 5) na temat uczestników, ich zalet i wad.. Kochani, witamy Was serdecznie.. 6) Zadanie 9 - posłuchaj nagrania i zdecyduj czy zdania …Posłuchaj kila razy nagrania piosenki My day (nagranie 2.49) i uzupełnij test w zadaniu 2.. Posłuchaj rozmowy między Panią Higgins i Inspektorem …Posłuchaj nagrania 2.39 (dwa razy), jeśli Ci wygodniej to robiąc notatki zatrzymuj po każdej wypowiedzi.. Zaznacz czynnosci, które wykonują Josie, Sally i Martin.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 - Za pomocą załączonego pliku audio (ściągnij na stronie ),odsłuchaj …Posłuchaj nagrania i wskaż właściwy obrazek w zadaniu 1 na stronie 46 w podręczniku.. Oznacz długie "a" kreską, a … .. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple …Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. Ditaka is FORTY …Zadanie 6 w zeszycie Uzupełnij dialog czasownikami z ramki.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z …Zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Posłuchaj nagrania.

Uzupełnij dialog zgodnie z poleceniem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt