Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy

Pobierz

Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Jak się zachować, gdy jest burza?. Jak się zachować, gdy jest burza?. Jak się zachować, gdy jest burza?. Gdy burza zaskoczy nas w domu: - nie korzystaj z telefonu stacjonarnego.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. W przypadku wyjścia klasy do kina, teatru, muzeum, na prelekcję/wykład w trakcie zajęć .. Jesteś w nim bezpieczny, pod warunkiem, że nie będziesz dotykał metalowych części, ani wychylał się przez okno,W czasie burz należy wyłączać urządzenia elektryczne i gazowe, sprawdzać, czy zamknięte są okna i drzwi oraz zabezpieczyć je przed nagłym otwarciem.. Piorun to coś, z czym należy się "obchodzić" ostrożnie.Istnieje 10 prostych zasad bezpiecznego zachowania w czasie tego urokliwego, lecz groźnego zjawiska.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. Wyłączmy urządzenia elektryczne i gazowe (zawory, bezpieczniki).. Niedopuszczalne jest realizowanie wycieczek podczas burzy, śnieżycy i gołoledzi.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie..

Podsumowanie 10 zasad bezpiecznego zachowania w czasie burzy.

Jak się zachować, gdy jest burza?. Jak się zachować, gdy jest burza?. 27 sierpnia 2017, 12:43Jul 1, 2020Jeżeli w pobliżu nie ma takich budowli, wykorzystaj naturalne zagłębienia terenu (rów, dół) - unikaj otwartej przestrzeni .. Z tarasów i balkonów trzeba usunąć wszystkie.May 24, 2022Kiedy burza złapie nas niespodziewanie, unikajmy otwartych, płaskich przestrzeni, zwłaszcza gdy jesteśmy tam najwyższym punktem.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. Jak się zachować, gdy jest burza?. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Jak się zachować, gdy jest burza?. Jeśli burza zastanie Cię w drodze, nie chowaj się pod drzewami, wiatami czy słupami energetycznymi; schroń się natomiast w budynku lub samochodzie.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Aug 3, 202010.. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Pamiętaj, że nie możesz być najwyższym punktem w swojej okolicy, gdyż wyładowania atm..

Samochód to jeden z najlepsz...Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.

Porażenie piorunem nie musi być śmiertelne, jednak może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Unikajmy korzystania z telefonów komórkowych.3.Burza, a ty jesteś w samochodzie - Nie zatrzymuj się pod drzewami, - Oddal się od jezior stawów i rzek, - Jeśli nie możesz schować się do budynku pozostań w samochodzie.. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.Jul 11, 2020Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. Zapamiętaj te zasady bezpieczeństwa Burze i nawałnice mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.. Jeśli burza zacznie się, gdy jesteś w drodze, nie chowaj się pod drzewami,4 days ago4 days agoZasady zachowania podczas burzy.. Gdy burza zaskoczy nas na otwartej przestrzeni: Nad jeziorem, morzem itp. - zatrzymaj się i pozostań w samochodzie.. Zobacz, co robić, gdy nadciąga niebezpieczeństwo, a Ty znajdujesz się w domu, lesie lub w samochodzie.3 days agoZasady bezpieczeństwa w czasie burzy..

Burza - najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Jeśli zapowiadana jest burza, zrezygnuj z wycieczek w góry, do lasu czy .Pamiętajmy również, że w czasie burzy nie należy podchodzić do okien.. Unikaj kontaktu z metalowymi przedmiotami.. Podczas burzy nie korzystaj z telefonu komórkowego, najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie go.Zasady bezpieczeństwa w czasie burzy.. Jeżeli jesteś nad jeziorem czy morzem, natychmiast wyjdź z wody.. Synoptycy ostrzegają przed kolejnymi nawałnicami, które nadciągają nad Polskę.Przypominamy, jak zachować się podczas burzy i podpowiadamy, w jaki sposób zminimalizować ewentualne szkody.. Jak się zachować, gdy jest burza?. Nie wychodźmy lub wyjeżdżajmy z domu, jeśli nie musimy (przełóżmy odwiedziny lub zakupy).. Aug 19, 2020Oto zasady, o których powinieneś wiedzieć podczas występowania burz: W czasie burzy przebywanie na zewnątrz zawsze wiąże się z ryzykiem porażenia piorunem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt