Napisz krótki dialog na dworcu w języku niemieckim zgodnie ze wskazówkami w języku polskim

Pobierz

Napisz prosze do przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: ana 2.4.2010 (12:56) Proszę o pomoc niemiecki tłumaczenie zdań na polski Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bblondiii 10.4.2010 (15:34) Dialog Przedmiot: Język niemiecki .- Może i tak, ale przynajmniej wiem, gdzie co leży - wiesz przecież mamo, że sprzątanie to moja pięta achillesowa - może i jest, ale jeśli się nie zabierzesz za sprzątanie, to poczujesz, co to egipskie plagi.. Zarejestruj.. SzymonxDlol @SzymonxDlol.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Interesuję się turystyką .prosze zeby ktos napisal dialog na dworcu po niemiecku i po polsku!. Odpowiedź na zadanie z Deutschtour FIT 7Napisz dialog.. Proszę pomóżcie.. liceum-klasa-2.. Od czterech lat uczę tego języka.. Napisz krótki dialog który mógłby się odbyć podczas lekcji języka polskiego poświęconej dowolnej lekturze szkolnej.. DODAJ + Język niemiecki.. Oparte na Discourse, najlepiej oglądać z włączonym JavaScriptem .Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.. +0 pkt.Napisz dialog.. +0 pkt..

Napisz dialog w języku niemieckim pomiędzy gościem, a kelnerem w restauracji.

w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego .Napisz krótki dialog po Niemiecku na temat hobby.. 8 szkoły podstawowej.. Pytania .. Przedmiot.. in progress 0.Tłumaczenia w kontekście hasła "zgodnie ze wskazówkami zegara" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Taśma owinięta na szyi zgodnie ze wskazówkami zegara.about 11 years ago Języki obce Szkoła podstawowa Napisz krótki dialog po angielsku w , którym dwie osoby kłócą się o pilota .. Question from @Maxerin - Szkoła podstawowa - Polski.. Napisz godziny potocznie i oficjalnie : 10:25 22:40 11:15 12:35.. Proszę pomóżcie!. Napisz o przygodzie która pżydażyła ci się na dworcu Daje naj.. Masz wieczór na doprowadzenie pokoju do ładu albo będziesz miał szlaban na tv, internet i wieczorne wyjścia przez tydzieńZadanie: napisz krótki dialog na dowolny temat wykorzystaj w nim Rozwiązanie:cześć wam wy jesteście podobne jak dwie krople wody dosłownie cześć no niestety trudno nas rozróżnić, ale to ma swą drugą stronę medalu jak coś przeskrobiemy nie dostaniemy żadnej kary bo nikt nas nie rozpoznaje to super też bym tak chciała chodźmy dziewczyny coś ugotować no coś ty, nie .napisz krótki dialog z narratorem z tekstu "Ballada" Adama Mickiewicza Prosze o szybkie rozwiazanie zadania ..

Napisz krótki dialog po Niemiecku na temat hobby .

Napisz godziny potocznie i oficjalnie : 10:25 22:40 11:15 12:35.. Odpowiedzi: 0 .. gaudyn-Cześć, Olu.. Użyj co najmniej jednego frazeologizmów.. Na kartce A4 napisz charakterystykę porównawczą Stasia i Nel głównych bohaterów "w pustyni i w puszczy".. Question from @SzymonxDlol - Gimnazjum - Język niemiecki .. Gimnazjum - Język niemiecki.. Napisz krótki dialog , który można usłyszeć w autobusie lub w szkole,zastosuj w nim środki językowe .Napisz krótki dialog zakochanych 5-6 zdań.. Będę bardzo wdzięczna!. oleczka2892 2011-10-16 11:00:08 UTC #1.. (Cześć, Tom!. Proszę!. :D Przykładowo: - Hallo, Tom!. Sklep.. Odpowiedz.. Junior Mitglied 1; Wiadomość: 9; Poziom 0; Pomoc we wskazówkach w języku niemieckim « : 06 kwietnia 2008, 07:36:39 » Pastwisko Daj mapę i skręć w lewo na tej mapie, idź prosto tutaj, Szukam zasobu, który może .Napisz, krótki dialog na temat patriotyzmu.. piłka2.. Język niemiecki.. Język niemiecki.. Książki.. Język niemiecki.. Język polski.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. wrobelka 2016-02-24 13:45:17 UTC #1. źródło: Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.. Wykorzystaj informacje z zadania 3.

Prosisz o … prosze o szybką odpowiedz potrzebuje na jutro 6 Welche Sehenswürdigkeiten Berlins findest du besonders interessant und welche nicht so interessant?Plik dialog na dworcu kolejowym po niemiecku.pdf na koncie użytkownika blinn7979 • folder fagg • Data dodania: 4 wrz 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Język niemiecki Wkuwam Napisz po niemiecku krótki dialog z godziną 18:10..

Napisz, krótki dialog na temat patriotyzmu.

liceum-klasa-2.. wrobelka 2016-02-24 15:55:38 UTC #1. źródło: Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wszystkie (1213) Język angielski (748) Język polski (229) Matematyka (236) Biznes i Finanse (36027) Biznes i Finanse (36027) Wszystkie (36027) Banki (7764) Bankowość Elektroniczna (216) E .Proszę pomocy mam na jutro.. pls na .Pomoc we wskazówkach w języku niemieckim Odpowiedz 11; Wyświetlenia 29754; 0 Member i 1 Visitor przegląda.. in progress 0. polski Piper 7 months 2021-09-24T21:36:03+00:00 2021-09-24T21:36:03+00:00 1 Answers 0 views 0 .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz krótki dialog przedstwiający sytuacje w której?. Wywiesiłaś już flagę narodową?Napisz krótki dialog , który można usłyszeć w autobusie lub w szkole,zastosuj w nim środki językowe charakterystyczne dla stylu potocznego źródło: .. ZALOGUJ.. Oparte na Discourse, najlepiej oglądać z włączonym JavaScriptem .SNapisz krótki dialog na dworcu w języku niemieckim zgodnie ze wskazówkami w języku polskim.. Szkoła - zapytaj eksperta (1196) Szkoła - zapytaj eksperta (1196) Wszystkie (1196) Język angielski (747) Język polski (216) Matematyka .. Napisz dialog w języku niemieckim pomiędzy gościem, a kelnerem w restauracji.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz krótki dialog dwóch osób na dodolny temat?, ..

:D prosze zeby ktos napisal dialog na dworcu po niemiecku i po polsku!!!!

Jak się miewasz?). Odpowiedź na zadanie z Deutschtour FIT 8.. Napisz dialog w języku niemieckim pomiędzy gościem, a kelnerem w restauracji.. Zaloguj.. Prosze o pomocccc +1 pkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt