Puzzle księga przychodów

Pobierz

Faktury - licencja na pierwsze stanowisko: 90,00: 4.. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.Podatkowa księga przychodów i rozchodów na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.. Aplikacja nie tylko nie pozwoli wprowadzić błędnych danych, ale np. uniemożliwi dokonanie wpisu do niewłaściwej kolumny księgi podatkowej czy rejestru VAT.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Sprawdź program na przykładowych danych Szybko poznasz możliwości programu korzystając z danych przykładowych, fikcyjnych firm.. O pakiecie .. » PUZZLE "księga przychodów i rozchodów, .Mar 1, 2022PUZZLE "kadry, płace, ubezpieczenia" Strona główna > O pakiecie > PUZZLE "kadry, płace, ubezpieczenia" Moduł "kadry, płace i ubezpieczenia" wspomaga zarządzanie danymi kadrowymi, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyzuje rozliczanie z urzędem skarbowym i ZUS.. Rozpocznij czat Pon - Pt 8:00-15:00 Zadzwoń 76 854-79-58 Email Wypełnij formularz.. Strona główna > O pakiecie > PUZZLE "księga przychodów i rozchodów, ryczałt" Program przeznaczony jest dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego..

- licencja na kolejne stanowisko księgi przychodów i rozchodów: 101,50: 3.

Przypominamy, że od 1 stycznia 2020 r. nowe wersje Puzzle można będzie instalować wyłącznie w Windows 7, Windows 2008 R2 i nowszych.. kontaktowy.Puzzle - księga przychodów i rozchodów, ryczałt Program przeznaczony jest dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego.. Bazy danych PUZZLI są bardzo "elastyczne".Program przeznaczony jest dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego.. Tym samym kończy się wsparcie dla Windows XP, Vista, Server 2003 i Server 2008.. Varico KpiR to program wspomagający prowadzenie tzw. uproszczonej księgowości w niewielkich firmach.. Program umożliwia rozpoczęcie pracy w dowolnym miesiącu roku podatkowego.Nov 17, 2021PUZZLE (obsługa do 3 firm, dla małej firmy) Cena netto: 1.. Formularz przeniesienia praw licencyjnych programu Puzzle/TaxPro Created Date: 1/28/2020 10:33:02 AM .Deklaracje podatkowe, Pomoc prawna.. "Księgowanie z wykorzystaniem PUZZLI nie wymaga ukończenia kursu dla samodzielnych księgowych.. Pakiet tworzą moduły współpracujące w ramach zintegrowanego systemu:Aplikacja umożliwia tworzenie na potrzeby dokumentacji księgowej eleganckich i przejrzystych wydruków zawsze zgodnych z aktualnymi przepisami, rozliczanie podatków dochodowego i VAT, rozliczanie kilometrówki oraz tworzenie i bezpośrednie wysyłanie e-Deklaracji i Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).Każde zdarzenie gospodarcze posiada własny numer porządkowy..

Ewidencja zawiera także sumy wszystkich przychodów i kosztów z danego okresu.

Wszelkie nowości w przepisach dotyczących podatków i prowadzenia PKPiR uwzględniono w niniejszej książce.. Innowacyjne narzędzia i bogate funkcje programu Każdy z oferowanych przez nas modułów dzięki bogactwu różnorakich funkcji oraz wysokiej innowacyjności może funkcjonować samodzielnie jak i w kooperacji z pozostałymi.. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm, a także biur rachunkowych.PUZZLE pozwalają na rozliczanie do trzech firm.. Sprawdź.. Masz dostęp do wszystkich modułów i funkcji.. Księga składa się z ponumerowanych 16 kolumn - jej wygląd oraz zasady prowadzenie zostały ściśle określone poprzez Rozporządzenie Ministra Finansów.Wyniki wyszukiwania dla: Księga przychodów i rozchodów 6,30 zł Druk, Podatkowa księga przychodów i rozchodów, A4, (offset) MICHALCZYK I PROKOP Artykuły szkolne Wysyłka w 24h 8,49 zł 4.5 PODATKOWA KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW A5 Michalczyk Prokop Artykuły szkolne Wysyłamy w 48h Odbiór w salonie 0 zł punkty odbioru 0 zł 7,64 zł dostawa i odbiór 0 złWERSJA POGLĄDOWA..

Księga przychodów i rozchodów, ryczałt - licencja na pierwsze stanowisko: 290,00 : 2.

- licencja na kolejne stanowisko faktury : 31,50: 5.Nov 17, 2021Opis KPiR 22.06.A..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt