Przyroda wokół nas konkurs

Pobierz

Adresatami konkursu są dzieci oraz młodzież realizująca obowiązek szkolny i nauki z obszaru województwa podkarpackiego.Feb 11, 2021W dniu 20 kwietnia 2022 r. w szkołach z terenu Powiatu Wrocławskiego, które wcześniej zgłosiły chęć uczestnictwa odbył się I etap - szkolny konkursu, pt. "Przyroda wokół nas"- X edycja współorganizowanego przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych i Starostwo Powiatowe we Wrocławiu pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Wrocławskiego.Jun 17, 2021Jun 13, 2022Konkurs "Przyroda wokół mnie" to projekt edukacji ekologicznej finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku.,,Przyroda wokół nas''- konkurs plastyczny.. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku.Feb 25, 2022Mar 8, 2021Mar 4, 2022Konkurs dla najaktywniejszych realizatorów programu "Przyroda wokół nas - Ptaki" rozwiązany!. Przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa lubelskiego.. Od 1995 r. Tucholski Park Krajobrazowy wraz z Nadleśnictwem Tuchola organizuje konkurs "Przyroda wokół nas".. Zdjęcia mogą przedstawiać: krajobraz, rośliny, przyrodę nieożywioną, zwierzęta, zjawiska pogodowe.. REGULAMIN I. Popularyzacja idei ochrony przyrody..

Temat konkursu: "Przyroda wokół nas" 3.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków w .Konkurs organizowany jest przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Białymstoku w ramach realizacji projektu pn: "Przyroda wokół mnie VII" dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.. Pogłębianie wiedzy o regionie w tym w szczególności o Parku Narodowym "Bory Tucholskie" i Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie.. 4. Osoba odpowiedzialna za organizację: Katarzyna Bielak.. Celem konkursu jest poznanie pracy leśnika i służb ochrony przyrody na rzecz .Apr 22, 2022May 4, 2022Apr 22, 2022May 2, 2022Apr 15, 20228 czerwca 2017 r. odbył się po raz 22. konkurs pt. "Przyroda wokół nas", którego organizatorem jest Tucholski Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Tuchola.. Reprezentanci klas finałowych spotkali się na Strzelnicy Myśliwskiej w Plaskoszu, gdzie wykazywali się wiedzą o różnorodności biologicznej.serdecznie zaprasza do udziału w XII Powiatowym Konkursie pn. "Przyroda wokół nas" skierowanym do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych.. 5.Konkurs online - "Przyroda wokół nas" Konkurs organizowany jest przez Okręg Podkarpacki Ligi Ochrony Przyrody w Rzeszowie i ma on na celu uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno otaczającej ich przyrody w najbliższym otoczeniu..

"Przyroda wokół nas"- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego.

Postanowienia ogólne.. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Tucholskiego Parku Krajobrazowego i Nadleśnictwa Tuchola.. W pierwszy dzień nowego roku szkolnego mamy przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu dla najaktywniejszych realizatorów przygtowowanego[…]Mar 30, 2022May 23, 2022 May 20, 2022May 19, 2022Poleski Park Narodowy serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym na rysunek o Poleskim Parku Narodowym "Dzika przyroda wokół nas"!. Galeria utworzona 29 cze 2020 20:42, 20:42 Liczba zdjęć w galerii: 5 Podserwisy; eSzczytno; Gospodarka odpadami- Miasto Szczytno;Apr 22, 2021Regulamin szkolnego konkursu fotograficznego: I.. Cele konkursu: - uwrażliwienie na piękno otoczenia przyrodniczego - rozwijanie twórczości plastycznej dziecka - propagowanie działań proekologicznych Regulamin: 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt