Opowiadanie o hobby po niemiecku

Pobierz

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćHobby - Słówka związane z hobby - Niemiecki.. Co znaczy i jak powiedzieć "opowiadanie" po niemiecku?. Drugim sposobem opowiadanie o swoim hobby jest dodawanie do odmienionego czasownika słowa gern.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. Kluczem do przekazania większości treści, którą zawiera jakaś osoba w konkretnej sytuacji są właśnie emocje.Przykładowy opis wakacji po niemiecku.. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )Są to chyba najbardziej naturalne sposoby pytania się o hobby po niemiecku.. Drugim moim hobby jest rysowanie portretów i twarzy w stylu mangi.15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )II.. 2012-03-04 20:33:32 Co moge opisać o swoim hobby rysowaniu 2014-06-11 09:47:01 Zaraź mnie swoim największym hobby .. Tłumaczymy takie zdania na język polski zaczynając od czasownika Lubię.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Zainteresowania po niemiecku.

Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.opowiadanie o hobby/ o zainteresowaniach.. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Mówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna .. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadanie i dodaj je do swoich fiszek.. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach - Ćwiczenia" to kontynuacja nauki prostych wyrażeń, za pomocą których opowiesz o swoim hobby.. Słówka związane z hobby po niemiecku są następujące: Fußball, Volleyball, Basketball, Tennis, Tischtennis, Billard spielen - grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, bilard .Wiesz już, jak przedstawić się po niemiecku..

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?Das Hobby - hobby Tematem dzisiejszej lekcji będą zainteresowania i czas wolny.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Moje hobby to pisarstwo ;] Uwielbiam pisać własne książki, czy opowiadania.. 2010-12-25 15:09:39Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Kilka przykładów opowiadania o zainteresowaniach po niemiecku używając słówka gern: Ich reise gern.. Piszę tak po prostu dla siebie z czystej przyjemności.. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. Polish Basil Jones: Ale tak naprawdę to zaczniemy opowiadać o tej ewolucji od hieny.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, za...

Komentarze (2) piotrek131617.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7 Mogę wtedy zatracić się w świecie, który stworzyłam.. - Czym się interesujesz (hobby)?. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. - Erzählung, Geschichte, HistorieEmocje po niemiecku to jeden z najważniejszych fragmentów opisu osoby po niemiecku.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Opowiesz o swoim hobby po niemiecku ?. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -.. Dowiemy się z niej jak zapytać o czyjeś hobby oraz w jaki sposób opowiedzieć o swoim ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu.Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, za.. ;] Nie wyobrażam sobie życia bez pisania.. lubie grać w piłek choć mi to nie za dobrze wychodzi pomżecie opoweiadanie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-04-21 10:03:34.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Pomocy !. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "opowiadać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -...

Każdy z nas ma jakieś hobby.. Dominika Grabowska 20 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Opowiadasz o sobie, więc każdy czasownik będzie miał końcówkę-e.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!opowiadanie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Ich bin ein Fan von… - Jestem fanem …Hobby po niemiecku 2010-05-16 17:41:44; Napisz dialog po niemiecku 2014-04-01 18:59:21; Napisz pytanie po niemiecku 2012-11 .. schreiben Erzählungen-pisać opowiadania, basteln-majsterkować, Computer spielen-grać na komputerze, fernsehen-oglądać TV, schwimmen-pływać, Inliner fahren-jeździć na rolkach, Schach spielen-grać w szachy .Hobby po niemiecku.. - Ja interesuje się sportem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt