Jak napisać sprawozdanie z filmu klasa 5

Pobierz

Cele lekcji Uczeń: analizuje sposób redagowania sprawozdania (I.2.4) poszerza słownictwo potrzebne do napisania relacji (III.2.9) podaje wyrazy bliskoznaczne (III.2.8) pisze sprawozdanie z filmu (III.1.3) (III.2.1) 1.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. "Norwid - Poeta Naszej Ziemi".napisz sprawozdanie z dowolnego filmu.Klasa 5.. Temat: Jak napisać dedykację?. także: Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie.. Na pewno ta lekcja pomoże wam na sprawdzianie, w pracy domowe.Oto przykładowe uczniowskie sprawozdanie z obejrzanego filmu: Anna Koźmicka, klasa 2.gimnazjum.. O godzinie 7:30 wsiedliśmy do zatłoczonego pociągu i ruszyliśmy w drogę do Karpacza.Klasa V Poniedziałek 14.12.2020r.. Strona 120.. 2 Zadanie.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. przykładowe sprawozdanie Sprawozdanie jak napisać sprawozdanie pisanie sprawozdania sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.Sprawozdanie z filmu — przykład.. Streszczenie utworu.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.Propozycje wykorzystania filmu w realizacji podstawy programowej z języka polskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej Opracowanie przygotowane przez Zespół Centralnego Gabinetu Edukacji Filmowej, Pałac Młodzieży im..

Temat: Jak napisać sprawozdanie z filmu?

tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. masz klasa zebrała się o godzinie 7:00 na dworcu głównym w Bydgoszczy.. Ogólnie scenografia i stroje były bardzo dobrze przygotowane a aktorzy wspaniale grali swoje rolę.Na egzaminie ósmoklasisty z polskiego może się trafić zadanie, w którym będziecie musieli napisać recenzję.. Podręcznik s. 118.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-2014/2015.. W dniu 10 marca 2014 wraz z całą klasą mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcji muzealnej zatytułowanej "Historia garncarstwa".. Łączymy się na Teamsie.. Brały w niej udział 23 osoby.. Język i fabuła utworu.. hej mam problem jak napisać sprawozdanie z filmu pomóżcie proszę z góry dziękuję :* 2 oceny .JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. W sobotę.. Krótko opisujemy tematykę dzieła.. Następnie (podobnie jak w sprawozdaniu z lektury) czas na streszczenie filmu.Przydatność 50% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.. 7 lipca 2005r.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.Jeśli piszemy sprawozdanie z filmu, to w najważniejszych informacjach zawrzeć powinnyśmy obok nazwiska reżysera, nazwiska aktorów grających główne role; kraj, w którym został wyprodukowany film i rok powstania..

Jak napisać sprawozdanie?

Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. Jej produkcje mają coś w sobie.Klasa VIII Poniedziałek 16.11.2020r.. Napisz, jakie informacje.. 1 Zadanie.. Wykorzystaj podane wskazówki.. Recenzja filmu "Little boy" Film "Little Boy" został nakręcony w 2015 roku przez mało znanego meksykańskiego reżysera Alejandro Monteverde, który posiada w swoim dorobku takie filmy jak: "Bella", czy "Witing for Trains".Sprawozdanie z wycieczki do kina na film DYWIZJON 303-historia prawdziwa; Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - "Zemsta" Opis damy z obrazu Leonarda da Vinci - "Dama z gronostajem" Recenzja z przedstawienia teatralnego- "Zemsta".. W przedstawieniu aktorzy grali postaci, takie jak: Urszula, Marian, Pestka, Julek i Zenek.. Na koniec odbyła się projekcja filmu "Miasto Ruin" oraz zakup pamiątek.. Zadanie premium.Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. Czwartek 19.11.2020 r. Temat: Co już wiemy o przymiotniku?. Opis zalet i wad książki, ocena wybranych elementów - np .Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.Nasza-klasa (67391) Niespodzianka.pl (181) Opisy GG (10776) Programowanie (16049) Programowanie Webowe (3299) Programy Komputerowe (115863) .. jak napisać sprawozdanie z filmu?.

Temat: Jak napisać sprawozdanie z filmu i spektaklu?

Sprawozdanie z udziału w lekcji muzealnej.. Lekcja przeprowadzana była w pobliskim skansenie, znajdującym się w miejscowości Kołodziejówka.Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".. Recenzja sztuki "Kaleka z Inishman".Sam film oprócz tego, że spotkał się z wielkim aplauzem naszej publiczności został także zgłoszony (jako drugi w historii) do walki o Oscara.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadaniaDnia pierwszego grudnia 2019 r. nasza klasa - siódma 'A' wybrała się na wycieczkę do Warszawy.. Wajda do swojej produkcji zaangażował znakomitych polskich aktorów, którzy oddali charakter postaci dramatu.Pobierz: napisz sprawozdanie z filmu.pdf.. Informacje, które należy uwzględnić w sprawozdaniu z filmu lub spektaklu: gdzie i kiedy można zobaczyć film/spektakl; pokaż więcej..

Temat: Jak napisać sprawozdanie z filmu lub spektaklu?

Wtorek 15.12.2020r.. Klasa III liczy 10 uczniów.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. "Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Lubię wracać do "Szatana z siódmej klasy", podobnie jak i do innych filmów wyreżyserowanych przez Kaniewską.. Podręcznik s. 131-133.. Spotykamy się na Teamsie.. J. Tuwima W części podstawy programowej określającej warunki i sposób realizacji wymagań czytamy: Klasy IV-VIII szkoły podstawowej to okres kształtowania sposobów .Jednym z zadań na egzaminie ósmoklasisty z polskiego może być napisanie krótkiego przemówienia.. Ta lekcja ma wam pomóc przypomnieć i usystematyzo.Klasa: 5 szkoły podstawowej.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Masz tu sprawozdanie z filmu "Zemsta" i zrób na podstawie jego : Film "Zemsta" (produkcja 2002 r.) został wyreżyserowany przez znanego artystę Andrzeja Wajdę, na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. Przed wejściem do kinowej sali zakupiliśmy bilety, oraz przekąski w postaci popcornu i nachosów z serowym sosem.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.4) sprawozdanie z filmu/spektaklu , Ideały, autorytety, idole , Klasa 5 , NOWE Słowa na start!. Podręcznik s. 298. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby .Dowiedz się czym jest sprawozdanie, jak je napisać, jaki zastosować układ tekstu, zapoznaj się ze wzorem i przykładem sprawozdania.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. Kiedy piszemy sprawozdanie np. z filmu, liczy się kolejność zdarzeń, dlatego fakty przedstawione są w kolejności chronologicznej.Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt