Test wiedzy o władcy pierścieni

Pobierz

Narazie test dotyczy trylogi filmowej.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Przed tobą ekstremalny test wiedzy o Władcy Pierścieni.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.7 rzeczy, których nie wiesz o Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia !. Test sprawdzający wiedzę na temat powieści "Władca Pierścieni".. "Przeminęło z wiatrem" Margaret Mitchell Następne pytanie.. wszyscy użytkownicyIle kosztuje?. [QUIZ] Trylogię "Władca pierścieni" kochają czytelnicy z całego świata!. Z początku pytania są bardzo proste, ale później robi się pod górę.Jak dobrze znasz "Władcę Pierścieni"?. Test wiedzy o władcy pierścieni jeśli uzyskasz 25 puntków możesz nosić tytuł drugiego Tolkiena!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy o Władcy Pierścieni!. chcesz.. "Skrzynia Władcy Piorunów" DRAFT.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test sprawdzający twoje wiadomości o władcy pierścieni - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCzy znasz się na "Hobbicie" i "Władcy Pierścieni"?. powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia.Kupuj gry taniej z kodem zniżkowym NIKTV: do naszego sklepiku i poznaj Graskotki!.

Co ty wiesz o władcy pierścieni?

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quizy władcapierścieni - sprawdź największą bazę quizów o tematyce władcapierścieni.. 23 749 chce zobaczyć .. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraIle wiesz o "Władcy Pierścieni"?. "Pomyślę o tym wszystkim jutro" - to słynne zdanie wygłasza główna bohaterka powieści: "Przeminęło z wiatrem" Margaret Mitchell.. [QUIZ] Jutro, 13 kwietnia, w ramach ENEMEF-u Multikinie Pasaż Grunwaldzki będzie można obejrzeć "Władcę Pierścieni" (wersje reżyserskie).. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podaj swoje imię:Ile wiesz o Władcy Pierścieni?. Powodzenia i miłej zabawy :) Tagi dla tego testu: Władca Pierścieni.. - Test wiedzy o władcy pierścieni jeśli uzyskasz 25 puntków możesz nosić tytuł drugiego Tolkiena!. If playback doesn't begin shortly .7 rzeczy, których nie wiesz - WŁADCA PIERŚCIENI!. Z tej okazji przygotowaliśmy quiz dla prawdziwych fanów trylogii.Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia.. 7,9 28 ocen krytyków2.. Na początek coś bardzo łatwego.. Odpowiesz na wszystkie pytania w 10 sekund?. 7 rzeczy, których nie wiesz o Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia !. Sprawdź jak dużo pamiętasz z filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże - rozwiąż quiz o tym i innych filmach na Quizzie.pl !Jak dobrze znasz "Władcę pierścieni"?.

Test o wiedzy ,,Władcy pierścieni".

"Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Chcesz się przekonać ile zapamiętałeś z lektury powieści J. R. R. Tolkiena?Żeby umilić to oczekiwanie przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę o "Władcy Pierścieni".. "Pomyślę o tym wszystkim jutro, w Tarze.Zakładam nowy temat ,w którym będziemy się mogli trochę zabawić :) Odpowiadamy na pytanie poprzednika i zadajemy własne :) Ja zacznę: Jak nazywa się aktorka grająca Galadrielę?Testy należące do użytkownika: ksiezniczka ania habba.. Skąd się bierze?. 8,0 711 771 ocen .. Przekonasz się rozwiązując ten Quiz!Test Wiedzy z książki Władca Pierścieni "Drużyna Pierścienia".. :) Facebook: Podziękowa.. Początek wydarzenia o godz. 22.00.. Sprawdzie swoją wiedzę na temat Władcy Pierścieni.. Tagi dla tego testu: FantasyQuiz wiedzy o filmie Władca Pierścieni: Dwie wieże.. Sprawdź się!. No, nie do końca.. Może kiedyś stworzę trudniejsz?. W pracach nad serialem od Amazonu, którego akcja ma się rozgrywac w .Sprawdź swoją wiedzę o filmach Władca pierścieni drużyna perścienia , Władca pierścieni dwie wieże , Władca pierścieni powrót królaCo wiesz o władcy pierścieni - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz wiedzy o ''Władcy Pierścieni'' - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (2001) - Forum - Filmweb..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt