Ona temu winna przyspiewki

Pobierz

Oboje są winni, oboje są winni, pocałować się powinni.. On jest temu winien x2 pocałować ją powinien.. Choćbyś ty, dziewczyno, złote wianki wiła, To teściowa powie, żeś nic nie robiła.. On jest temu winien, on jest temu winien, pocałować ją powinien.. To popularna zabawa, w której uczestniczą goście weselni i państwo młodzi.. następne » .Przeczytaj o 04 Ona temu winna w wykonaniu PIOSENKI WESELNE i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.. młody młodą pocałuje nie będzie im szkodzić.Przyśpiewki na weselu: 1.. Gorzka wódka gorzka wódka, nie będziemy pili, Bo nam dzisiaj państwo młodzi, jej nie osłodzili.. Gorzka wódka, gorzka wódka trzeba ją osłodzić.. Poznaj teksty najpopularniejszych przyśpiewek weselnych: "Nie pijemy wódki" czy "Ona temu winna".. Oni temu winni x2 pocałować się powinni.. Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki pocałunek był za krótki!. Młody nie bądź cyckiem, młody nie bądź cyckiem, I pocałuj ją z języczkiem.. A tutaj kilka innych przykładów bardziej znanych i często używanych przyśpiewek:Oni temu winni, oni temu winni pocałować się powinni!. Wiecie jaki jest tytuł piosenki weselnej która.. leci '' ona temu winna , ona temu winna pocałować go powinna .. i tak dalej" Ciekawostki • Autor: ktoss20 2010-10-18 18:49:50 2 odp Tematy: piosenki ślub przyśpiewki « poprzednie.. On jest temu winien, on jest temu winien, pocałować ją powinien.Przyśpiewki 10 - tekst piosenki..

Ona temu winna x2 pocałować go powinna.

Ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna.. Myślałaś, dziewczyno, że ci będzie lepiej, Dostaniesz pasiorem, aż ci się przylepi.. Te nase babulki majom po dwa brzuchu.. U nas moda taka, u nas moda taka, że całują na stojaka.Ona Temu winna, ona temu winna pocałować go powinna!. x2 U nas moda taka, U nas moda taka, Że całują na stojaka !. Gorzka wódka, Ona temu winna, Nie pijemy wódki i wiele więcej.. Młody nie bądź cyckiem, Młody nie bądź cyckiem, Pocałujcie się z języczkiem !. Wesele-polskie.. Ona temu winna, Ona temu winna, Pocałować go powinna !. Dlatego stworzono całą listę przyśpiewek, które .albo : "Ona temu winna.itd.On jest temu winien.itd.". x2 Już będziemy jedli,,,Ona temu winna, ona temu winna pocałować go powinna, on jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, oni temu winni oni temu winni pocałować się powinni" ,,Gorzka wódka, gorzka wódka trzeba ją osłodzić młody młodą pocałuje nie będzie im szkodzić A pan młody gapa a pan młody gapa nie wie gdzie u młodej japa"nie będzie nam szkodzić.. albo: "Nas uczyli w szkole, nas uczyli w szkole, całujemy się na stole" xD albo: "U nas moda taka, u nas moda taka, całujemy na stojaka" xD Pamiętałam jeszcze kilka, ale mi teraz wyleciało z głowy :D Znacie jeszcze jakieś fajne, wesołe?.

?Ona temu winna x2 pocałować go powinna.

Nie pijemy wcale, nie pijemy wcale, pocałunek był niedbale.. "Kto urodzony w styczniu"Ona temu winna, ona temu winna pocałować go powinna, on jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, oni temu winni oni temu winni pocałować się powinni Gorzka wódka, gorzka wódka trzeba ją osłodzić młody młodą pocałuje nie będzie im szkodzić A pan młody gapa a pan młody gapa nie wie gdzie u młodej japaPlik ona temu winna.mp3 na koncie użytkownika Anahi_Portillo • folder Przyśpiewki weselne • Data dodania: 10 maj 2012.. U nas moda taka, U nas moda taka, Że całują na stojaka !. Nas uczyli w szkole, Nas uczyli w szkole, Że całuje .Nie pijemy wcale, nie pijemy wcale, pocałunek był niedbale.. On jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, Oni temu winni, oni temu winni pocałować się powinni!". •Ona temu winna, ona temu winna pocałować go powinna, On jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, Oni temu winni, oni temu winni pocałować się powinni!. x2 Młody nie bądź cyckiem, Młody nie bądź cyckiem, I pocałuj ją z języczkiem !. Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, pocałunek był za krótki.. Przyśpiewki weselne - najpopularniejsze przyśpiewki na wesele.. Ona temu winna, ona temu winna pocałować go powinna, on jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, oni temu winni oni temu winni pocałować się powinni..

Tag: przyśpiewki weselne ona temu winna.

Nas uczyli w szkole, nas uczyli w szkole, Że całuje się nie stole.. Myślałeś, chłopaczku, że tu są pałace, A tu stare budy, że aż serce płacze.. Tak można ciągnąć tą przyśpiewkę przez dłuższy czas, aż się gościom nie znudzi.. Myślicie chłopcyska zeście cuda boski.. A pod wami ni ma ino krzywe nózki.. Oni temu winni, oni temu winni pocałować się powinni!. Musisz je znać, jeśli wkrótce wybierasz się na wesele lub.. sama bierzesz ślub!On jest temu winien, On jest temu winien, Pocałować ją powinien !. Podziękowania rodzicom to element, którego nie może zabraknąć na żadnym weselu.. Gorzka wódka "Gorzka wódka, gorzka wódka, Trzeba ją osłodzić, Młody młodą pocałuje, Nie będzie im szkodzić" Nie pijemy wódkiNajpopularniejsza przyśpiewka weselna.. Średnio 4.50 na 2 głosów.. x2 Ona temu winna, Ona temu winna, Pocałować go powinna !. A jeszcze ci powie, żebyś wczas wstawała Wydoić te krowy, coś je tu nagnała.On jest temu winien, Pocałować ją powinien !. PORADNIK PRZYGOTOWANIA WESELE.. Teksty i nagrania najpopularniejszych przyśpiewek weselnych.. Nie pijemy wcale, nie pijemy wcale, pocałunek był niedbale.. Myślicie chłopcyska zeście jakie dziwy.przyśpiewki weselne ona temu winna.. Ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna.. Dla rodziców i teściów.. Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, pocałunek był za krótki..

Ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna.

Ona temu winna x2 pocałować go powinna.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania na temat: przyspiewki.. Gorzka wódka, gorzka wódka, trzeba ją osłodzić,.Ona temu winna, ona temu winna pocałować go powinna, on jest temu winien, on jest temu winien pocałować ją powinien, oni temu winni, oni temu winni pocałować się powinni!. ZapraszamyOna temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna /x2 On jest temu winien, on jest temu winien, pocałować ją powinien/x2 Rodzice temu winni… Świadkowie temu winni… (itd., na weselu prawie wszyscy są winni) Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, pocałunek był za krótki /x2 Nie pijemy wcale, nie pijemy wcale, pocałunek był niedbaleGorzka wódka, gorzka wódka, trzeba ją osłodzić, Młody Młodą pocałuje, nie będzie nam szkodzić.. On jest temu winien x2 pocałować ją powinien.. x2 Nas uczyli w szkole, Nas uczyli w szkole, Że całuje się nie stole !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt