Test ze znajomości quo vadis pdf

Pobierz

3.1896: 51: pierwsza pełnometrażowa ekranizacja Quo vadis to: 1. film z roku 1527 reż. anonim.. 23 kwietnia, 2021.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. 24 przed naszą erą.. Testy: Lektury szkolne.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. w dniu Narodowego zyta-nia, a w następnych miesiącach do odpowiedzi na pytania w quizach opracowanych z okazji rocznic związanych z pisarzami: Zagadki z Joanną hmielewską, zy mógłbyś podróżować jak Kapuściński?, Życie i twórczość ohumilaNa początek trzeba zapisać się do odpowiedniej szkoły.. 1) Quo Vadis dzieje się za czasów a) Klaudiusza b) Nerona c) Oktawiana Augusta d) Kaliguli e) Chrystusa f) Andrzeja Dudy 2) W jaki sposób Petroniusz chciał ułatwić Markowi zdobycie Ligii ?. Henryk Sienkiewicz.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Sympatyczny słonik, który dzięki wielkim uszom nauczył się latać: Dziewczynka, która kryła się w lesie przed złą.pierwsze wydanie książki Quo vadis miało miejsce w roku: 1.. Bolesław Prus.Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyZobacz quiz: "Quo vadis".. Bądź najlepszy!. 3. film polski z 1998 roku reź.. Napisz do nas..

Kto napisał ,,Quo vadis"?

- Jeszcze o znajomości "Quo vadis" - pytania moje i internetowe - Quiz Eduelo - Quo vadis - Teleturniej (wordwall.net)Temat: Quo vadis (H. Sienkiewicz) Quo vadis (H. Sienkiewicz) Pytań: 10.. Tagi dla tego testu: książka Musierowicz lektura testFacebooku.. Skomentuj.. Inne tryby testu.. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Pobierz: quo vadis sprawdzian pdf.pdf.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. 23 kwietnia.. 70 naszej ery.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdzian znajomości lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Temat: Malarska wizja biblijnej historii - "Adam i Ewa" Edvarda Muncha.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Test rozwiązywano: 461282 razy.. Test składa się z 12 pytań.. Jak zginął św. Piotr a jak św. Paweł?. Wymień przynajmniej 4 postaci historyczne wymienione w powieści.. Gdzie po raz pierwszy Winicjusz spotkał Ligię .Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis"..

!Rozwiąż test z lektury "Quo vadis" 1.

Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Powiązane z testem.. Pracujemy ze słownikami - plik pdf Załącznik nr 30.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. "Ach, co za zmiany na Wawelu" - plik pdf.. b) szczegółowo opisał topografię Imperium Rzymskiego.. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Test "Opium w rosole" Sprawdź wiedzę lektury "Opium w rosole".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pamiętajcie, że porządna szkoła nauki jazdy delta to zdecydowanie większa szansa na to, aby stosunkowo szybko.. Ład i żywioł w społeczeństwie 29 grudnia, 2017.. Andrzej WajdaPlakat i "cegiełki" do wykorzystania podczas cyklu lekcji - plik pdf Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów .. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. d) skupił się głównie na architekturze rzymskiej.Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św..

Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?"

Sienkiewicz w "Quo vadis": a) panoramicznie przedstawił obyczajowość rzymską.. 1) Chrześcijanka, patrycjuszka i ukochana Winicjusza to?. refresh Odśwież.Temat: "Quo vadis" - zadania z arkusza egzaminacyjnego.. Statystyka testu.. Quo vadis Opracowanie: Cecylia Ratajczak Scenariusz - plik pdf.Test o podanym kodzie nie istnieje lub dostęp do niego został zamknięty przez twórcę testu.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. W piątek jeszcze parę pytań moich i z powyższych quizów ze znajomości "Quo vadis".. Udostępnij.. Rozwiąż test.. Proszę się skontaktować z osobą, która test udostępniła.. Rozwiąż test!Rozpocznij test.. a) Poppea Sabina b) Ligia Kallina c) Akte 2) Wybierz zestaw postaci historycznych: a) Św. Piotr, Eunice, Kryspus b) Św. Paweł, Neron, Akte c) Petroniusz, Neron, Poppea 3) Ochrzcił Chilona, pochodził z Tarsu: a) Św. Paweł b) Św.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo vadis ?. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Rozpocznij test .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. W tym roku zaproszono do "sprawdzenia się" ze znajomości "Quo vadis?". Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..

18 ...Quo vadis - test wiedzy.

Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Test poduczy cię do sprawdzianu.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 7.Znajomość lektóry Quo Vadis - Test.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt