Nietypowe imiona damskie na b

Pobierz

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.. Batylda Jest to imię żeńskie pochodzenia germańskiego, złożone z członów badu-/batu- czyli "wojna" i -hild czyli "walka, wojna".. Basjana Jest to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, wywodzące się od nazwy jednego z ludów.. W zaszczytnej dziesiątce nie zobaczymy już Marii i Wojciecha.. Maja Kołodziejczyk01.04.2022.. p d e Spis imion A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż Baalis Babilas Bachus Bakchus Balbin Balbina Baldomer Baldomera Baldwin Baldwina BalladynaImiona dla dziewczynek na literę B. Balbina; Barbara; Beata; Berenika; Bernadeta/ Bernadetta; Bianka; Blanka; Bogda; Bogna; Bogumiła; Bogusława; Bożena; Bronisława; Brunchilda; Imię żeńskie na literę C. Cameron; Carla; Carolina; Carmen; Cataleya; Chanel; Chanell; Chara (z Hindu) Cecylia; Celina; Chiara; Clea; Czesława; Imiona żeńskie na literę D. Dagmara; Daisy; Daniela; Danuta; Daria; Dąbrówka; DeboraAbel, Adolf, Agaton, Alan, Albert, Aleksy, Alfred, Amadeusz, Ambroży, Anatol, Antoni, Apolinary, Apoloniusz, Armin, Arnold, August, Augustyn, Aureliusz.Błogosławieni, Imiona żeńskie, imiona żeńskie na literę B By Artur 05/02/2021 Błogosławiona Benwenuta Bojani urodziła się 4 maja 1255 roku w Cividale del Friuli (północne Włochy)..

Polityka prywatności;Zaskoczyć mogą imiona, które znajdują się na dole rejestru.

Dec 14, 2020Wypchnęły Marię i Wojciecha z rankingu.. Nina - imię o niejasnym pochodzeniu, dawniej było używane jako zdrobnienie imienia Janina i Antonina.. Kup 25 naszych najpopularniejszych produktów o najlepszej wartości Słowa .May 4, 2022 Kiedy Balbina obchodzi imieniny.. Odnajdzie się w działalności artystycznej.. Jak imię to brzmi w innych językach?. Imiona dla dziewczynek na DSep 27, 2021Dodam: Bogdana, Bolemira, Bronisława, Ciechosława, Cymbarka, Dalebora, Damroka, Dobroniega, Dobrosułka, Domaczaja, Druzjanna, Imisława, Jaromira, Leandra, Lesława, Lutosława, Mironiega, Mojmira, Niestanka, Nikandra, Pelagia, Przeborka, Radochna, Rosława, Saskia, Samboja, Sulisława, Tekla Odpowiedz Funkcja trackback/Funkcja pingbackMay 21, 2021Bartłomieja Jest to forma żeńska imienia Bartłomiej.. Pochodzi ono od przymiotnika utworzonego od rzeczownika basileus; "król, wódz, cesarz".Imiona na literę B Jeżeli znasz pochodzenie imienia, do którego link jeszcze nie istnieje, utwórz charakterystykę imienia.. Imiona dla dziewczynek na C. Cecylia, Celina, Cyntia, Czesława.. Nie zapomnij też dodać dat imienin w Kalendarium dzień po dniu .. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.. Była siódmą córką włoskiego szlachcica.Nela - pochodzenie nie ustalone do końca, być może jest to spolszczona wersja francuskiego imienia Nelly..

Najpopularniejsze imiona 2021 częściowo pokrywają się z tymi, które królowały w 2020 roku.

Wyszukiwarka pozwala także na szybkie odnalezienie wybranego imienia i sprawdzenia, co się pod nim kryje.. Bazyla Jest to imię żeńskie pochodzenia greckiego.. To nie tylko te obco brzmiące, lecz także takie, które świadczą o wyjątkowej fantazji osoby, która je wybrała.. To kobieta stworzona do brylowania w towarzystwie.. Skorzystaj z naszego imiennika.Kobiety noszące to imię są wrażliwe na bliskie otoczenie.. Imię dla dziewczynki, które jest prawdziwym hitem.Jul 28, 2021Imiona dla dziewczynek na B. Balbina, Barbara, Barnaba, Beata, Beatrycze, Bella, Benita, Berenika, Bernadetta, Berta, Bianka, Biruta, Blanka, Bogdana, Bogna, Bogumiła, Bogusława, Bolesława, Bona, Bożena, Brenda, Bronisława, Brygida.. W rankingu nastąpiła jednak pewna zmiana.. Znane Niny: Nina Andrycz (aktorka), Nina Hagen (piosenkarka), Nina Terentiew (dziennikarka).Poznaj znaczenie imienia Balbina..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt