Quiz w pustyni i w puszczy trudny test

Pobierz

Lubię to Usuń polubienie.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W pustyni i puszczy mjejsce akcji czas akcji bohater.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.W pustyni i w puszczy DRAFT.. Wyślij zgłoszenieW pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jak się nazywała Nel?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

W pustyni i w puszczy.

Przewiń.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraw pustyni i w puszczy - test z humorem - Labirynt.. Inne tryby testu.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Kategorie: Lektury, Quizy.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Tam, w gronie testów poświęconych lekturom szkolnym, znajduje się test z lektury "W pustyni i w puszczy", co więcej, dla bardziej ambitnych jest też test z "W pustyni i w puszczy" na poziomie trudnym - to już zdecydowanie wyzwanie dla ekspertów!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak działania wojenne wpłyneły na bohaterów kamienie.. Proszę o pomoc robię tabelkę do lektury magiczne dr.. Scena humorystyczna z Lalki, nie licząc tej z studen.. Opracowanie jednej lektury, powinno zawierać: 1.Tytu.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Quiz w Poczekalni.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Jak miał na imię tata Stasia?W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. 20 Obserwuj autora Zobacz profil .. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Część 1Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż test!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Dla uczniów, którzy znaleźli powieść Henryka Sienkiewicza na liście .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż test.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyjest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: "W pustyni i w puszczy"..

Dobre 63.Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy".

Sprawdź, ile pamiętasz!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?. Rozwiąż test!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Opis testu.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak się nazywał Staś?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Wyślij zgłoszenie.. Jeśli nie pamiętasz niczego z lat 90., nie dasz rady rozwiązać tego quizuTest z lektury szkolnej Podaj trzy cechy Aulusa Plaucjusza wraz z uzasadnien.Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Brakuje odpowiedzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. W pustyni i w puszczy.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Rozwiąż test!Darmowy quiz: W pustyni i w puszczy - test w kategorii Szkoła podstawowaTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. pytanie 1 z 10.. Jak miał na imię tata Nel?. Brakuje odpowiedzi.. by bazawiedzy237.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz..

Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy?

10 punktów do zdobycia!. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt