Zwierzęta po niemiecku z rodzajnikami

Pobierz

DER, czyli rodzaj męski jest niebieski, DIE, czyli rodzaj żeński jest czerwony, a DAS, rodzaj nijaki - zielony.. interaktywny spis treści.gruszka - die Birne śliwka - die Pflaume porzeczka - die Johannisbeere winogrono - die Weintraube wiśnia - die Sauerkirsche czereśnia - die Kirsche mirabelka - die Mirabelle klementynka - die Klementine agrest - die Stachelbeere jeżyna - die Brombeere ananas - die Ananas awokado - die Avocado bób - die SaubohnenNazwy zwierząt niemiecki - Materiały dydaktyczne Społeczność Nazwy zwierząt niemiecki Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'nazwy zwierząt niemiecki': 4814 nazwy zwierząt Anagram wg Anna1652 terapia pedagogiczna Nazwy zwierząt kl. 2 Połącz w pary wg Captainmarvel9563 Nazwy zwierząt kl. 3 Anagram wg Captainmarvel9563Rodzajniki zwierząt na niemiecki.. Napisz opowiadanie po angielsku o swoim wymarzonym domu (od 80 do 120 wyrazów) 2022-06-07 18:57:57; Pomożecie z zadaniem z niemieckiego?. Kolory mają ułatwić Ci zapamiętanie i kojarzenie .Bardzo ciekawe pomysły.. Nauka dla każdego Fiszki to idealny sposób na naukę języków.. 2010-03-03 20:20:43; Przetłumacz na niemiecki (Z RODZAJNIKAMI!). Część ciała w języku niemieckim ma rodzajnik męski.. Chociaż zdarzają się wyjątki od reguły.. 2009-12-29 13:21:06; podacie mi artykuły spożywcze po niemiecku z rodzajnikami der das i die no i jeszcze w liczbie mn..

2011-11-07 18:13:17; Napisze mi ktoś części ciała po niemiecku wraz z rodzajnikami?

Może wypróbuję jakiś.. potrzebuje jak najszybciej do nich rodzajniki: np: die, .. 2022-06-06 22:34:09; Email z angielskiego 2022-06-06 18:41:30;Zwierzęta po niemiecku - Test.. Zwierzęta domowe - cz.4 - kolor.. Wybierz wersję.. Badania naukowe dowiodły, że jest to najszybszy sposób zapamiętywania.Poniżej znajdziecie zwierzęta po niemiecku z tłumaczeniem na język polski, podzielone na grupy.. W językach romańskich jest trochę łatwiej, ponieważ niektóre końcówki są charakterystyczne dla danego rodzaju (i nie występuję rodzaj nijaki).. część ciała - der .Chociaż niemieckie rodzajniki rzadko pokrywają się z tymi w języku polskim, jest kilka sposobów, by je okiełznać.. Kliknij tu!. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.Kraje z rodzajnikami po niemiecku to wyjaśnienie odmiany rodzajników w konkretnych zdaniach.. Ostatnio opublikowałam artykuł o słownictwie wakacyjnym.. die Kröte - ropucha.Autor: Monika Łączna-Wilke Zwierzątka po niemiecku (Tiere auf Deutsch) - przydadzą się do opisu ulubionego zwierzaczka, do opowiadania o wizycie w ZOO, do opisu, jakie zwierzęta spotykamy na wsi.bocian - der Storch chomik - der Hamster dromader - das Dromedar dzik - das Wildschwein gęś - die Gans hipopotam - das Nilpferd indyk - der Truthahn jaszczurka - die Echse10 zwierząt po niemiecku z rodzajnikami Pies Kot Papuga królik świnka morska ryby chomik zółw mysz koń Proszę O pomoc Reklama Odpowiedź 4.6 /5 65 Użytkownik Brainly pies - der Hund kot - die Katze papuga - der Papagei królik - das Kaninchen świnka morska - das Meerschweinchen ryby - die Fische (w l. mnogiej) der Fisch - ryba chomik - der HamsterZwierzęta po niemiecku - ćwicz słownictwo online!.

Germanistka - Idiomy niemieckie ze zwierzętami;Zwierzęta domowe - cz.3 - kolor.

przy punkcie ZWIERZĘTA DOMOWE w dziale MEMORKI TEMATYCZNE.. Jadąc do różnych krajów używamy pewnych sformułowań.. 1) Jak jest po niemiecku kot a) die Katze b) der Hund c) die Schildkröte d) der Fisch e) das Pferd 2) Jak jest kura po niemiecku a) die Spinne b) die Henne c) die Schlange d) der Affe e) die Kuh 3) Jak jest krowa po niemiecku a) die Kuh b) die Katze c) der Papagei d) die Maus e) die Ameise 4) Jak jest po .zwierzęta i rzeczowniki po NIEMIECKU 0 19 fiszek lukwrobel.. Przestawię ci 10 zwierząt po niemiecku, a w tabelce możesz zobaczyć jakie rodzajniki mają wymienione zwierzaki.. 307 stron z ciekawymi ćwiczeniami na poziomie A1-B1 wyjaśniający klucz odpowiedzi (odpowiedź PLUS komentarz) - rozumiesz nawet bez nauczyciela!. w kolorze lub biało-czarną w .Jak niektórzy z was mogliby się tego domyślić nadszedł czas na temat związany ściśle z pracą pielęgniarki w Niemczech, czyli części ciała.. Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. W ślad za tym przyda się trochę gramatyki, bo bez niej ani rusz.. Apr 22, 2021Nawet osoby biegłe w niemieckim mogą mieć problem z takimi zwierzętami jak kogut, czy motyl po niemiecku.. Obrazki przydadzą Ci się do wielu różnych zabaw językowych.. podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium..

Kiedyś ucząc się niemieckiego, rzeczowniki zapamiętywałam właśnie razem z rodzajnikami.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt