Lektura nasza mama czarodziejka tekst

Pobierz

Od razu zajął cały park dla siebie.. a) Za karę - nie chciał oddać piłki b) Zrobiła to przez przypadek - chciała zaszyć mu kurtkę 3) Jak nazywa się miasto, w którym .1) Kto napisał książkę "Nasza mama czarodziejka"?. Szukaj.. Jak mama nazwała dinozaura: a. Maciek b. Kajtek c. Kubuś 7.. Gdy wyjrzała przez okno, zobaczyła, że księżyc płacze.. Podeszła do niego bliziutko i zawołała: - Nie pozwalam dokuczać małemu dziecku!. Z serii: Poduszkowce.. tylko jakieś materiały dla nauczyciela .Nov 17, 2020Jak mama poradziła sobie z czarną chmurą na morzu: a. sprawiła, że zniknęła b. wyprała ją c. kazała zjeść ją kapitanowi statku 6.. Utwóropracowanyzostałwramachpro ektuWolneLekturyprzezfun-Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie.. a) Hałas na dworze b) Księżyc, który świecił jej prosto w twarz c) Czyjś płacz 3) O co zahaczył księżyc na skutek czego utrącił sobie rożek?Test z lektury "Nasza mama czarodziejka" Test z wiadomości lektury" Nasza mama czarodziejka" 1.. Warszawa b. Poznań c. Makowice 8. a) Zosia b) Marysia c) Krysia d) Nie ma takiej informacji w lekturze 2) Dlaczego mama ukłuła igłą wielkoluda?. nie chodzi mi o scenariusz lekcji ani strzeszczenie zebym po prostu mogla ja przeczytac .link lub stronka please .. ;DDNasza mama czarodziejka • Lektury kl. 1-3 • pliki użytkownika beatachlopik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • kolorowanka matematyczna 33b.pdf, lektury nasza mama 6.pdf ..

Ale nasza mama - nie.

a) Maria Konopnicka b) Wanda Chotomska c) Joanna Papuzińska 2) Co obudziło mamę w nocy?. Jak miała na imię mama główna bohaterka lektury: a. Basia b. Marysia c. Ania 2. .. "Nasza mama czarodziejka" opowiada o przygodach pewnej mamy i jej dzieci.. Autor: Joanna Papuzińska.. Wczoraj w nocy ulepiła z ciasta kawałeczek rożka, który obłamał się księżycowi.. I poszła do parku.. Pośrodku parku — zjeżdżalnia, drabinki i boisko do grania w piłkę.. Na bramie wywiesił tablicę: 3Ten podziękował mamie za to, że przywróciła mu jego dawną postać.. A tutaj oprócz uczty dla ucha i fantazji mamy także ucztę dla oka.. Okazało się, że chcąc świecić nad całym miastem, nadłamał sobie rożek i nim zniszczył jedną z wież.Talektura,podobnie aktysiąceinnych, estdostępnaon-linenastronie wolnelektury.pl.. Komu ukradziono cień: a. mamie b .Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Lawendowe Wzgórze 5 80-175 Gdańsk Przedszkole nr 6 ul. Dulin'a 8 80-180 Gdańsk; 58 733 43 00 Szkoła Podstawowa nr 6About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .7 days agoPlik Nasza mama czarodziejka.doc na koncie użytkownika elgrzbieta • folder TEKSTY I Streszczenia LEKTUR • Data dodania: 18 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.porozrywan fabu zarwno tekst jak i, audiobook nasza mama czarodziejka szkoa podstawowa nr 353 im wielkich odkrywcw wesoa, opis nasza mama czarodziejka papuziska joanna nasza mama wyglda cakiem zwyczajnie lubi si z nami bawi i zawsze nam pomaga kiedy co jest nie tak wczoraj w nocy ulepia z ciasta kawaeczek roka ktry obama si ksiycowioraz wywietlenia reklam dopasowanych do twoich potrzeb, nasza mama czarodziejka j papuziskiej to lektura sugerowana dla klasy 1 lub 2 dostpne s nastpujce arkusze do wydruku quiz sprawdzamy znajomo ..

Wtedy nasza mama wpadła w złość.

Joanna Papuzińska Joanna Papuzińska to autorka wielu bajek i wierszy dla dzieci.Nasza mama czarodziejka - - Test.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Sprawdzamy znajomość treści lektury // odp.. Bo to był po prostu mój nadęty kolega!Streszczenie lektury "Nasza mama czarodziejka" W mieście pojawił się wielkolud, który zajął cały park i nikt nie miał do niego wstępu.. - No, nie - powiedziała -ja już dłużej tego znosić nie będę!. A ponieważ zobaczyła, że wielkolud ma kurtkę .Joanna Papuzińska Nasza mama czarodziejka Jak nasza mama odczarowała wielkoluda 1 Pośrodku naszego miasta jest park.. Tam zawsze chodzimy się bawić.. Mama poszła skrzyczeć wielkoluda, żeby przestał go zajmować i oddał dzieciom, które chciałyby się w nim bawić.. Wszyscy, nawet dorośli panowie, bali się tego wielkoluda.. Jak mama naprawiła uszkodzony róg księżyca: a. ulepiła nowy róg z ciasta"Nasza mama czarodziejka" J. Papuzińskiej to lektura sugerowana dla klasy 1 lub 2.. 2 Aż tu nie wiadomo skąd zjawił się kiedyś w mieście wielkolud.. Recenzje.. Wielkoludowi z naszego podwórka też pomogła a znów bawi się z nami na podwórku..

Nasza mama czarodziejkaNasza mama czarodziejka Tekst.

Na jakiej stronce mogę przeczytać " Nasza mama czarodziejka" ?. Wówczas zauważyła, że olbrzym ma dziurawą kurtkę i postanowiła ją zszyć.Wczoraj poznaliście fragment lektury Joanny Papuzioskiej "Nasza mama czarodziejka".. Autorka w niezwykle uroczy sposób, ale zdecydowanie także prawdziwy, pokazała jak dzieci są wpatrzone w swoją rodzicielkę.. Kogo bały się dzieci w parku: a. smoka b. wielkoluda c. dinozaura 3.. Którejś nocy mamę czarodziejkę obudziło światło księżyca.. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak.. Autor: Joanna Papuzińska.. (przypis autora), Warsza.Tekst dopełniają ciepłe ilustracje Ewy Poklewskiej-Koziełło, nasycone soczystymi kolorami, w innych miejscach naszkicowane czarną kreską.. Zaczym posłuchacie fragmentu książki zapoznajcie się z postacią autorki książki.. Dziś fragment lektury przedstawiający jak mama odczarowała wielkoluda.. Jak mama odczarowała wielkoluda, czyli o zarozumialstwie Jak mama hodowała potwora, czyli o trosce o przyrodę Jak mama szukała złodzieja, czyli zagadka kryminalnaZbiór opowiadań o zwykłym codziennym życiu, w którym mogą się zdarzyć rzeczy niezwykłe i niecodzienne - czyli o czarach na co dzień.. Bardzo nie lubię w książeczkach dla dzieci ilustracji, bombardujących małego czytelnika krzykliwymi kolorami i obrazkami..

1) Jak ma na imię mama z lektury "Nasza mama czarodziejka"?

Jak nazywa się miejscowość, w której mieszka mama i jej rodzinka: a..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt