Gdzie pan kleks trzymał swoje piegi

Pobierz

Co mieściło się na pierwszym piętrze Akademii ?. a) w srebrnym krzesiwie b) w butonierce marynarki c) w złotej tabakierze d) w srebrnej papierośnicy 10) Kto przynosił piegi Panu Kleksowi?Pan Kleks nigdy nie rozstaje się ze swoją tabakierką, w której ma mnóstwo zapasowych piegów rozmaitej wielkości i barwy.. Jak nazywał się ulubiony koń księcia Mateusza?. akurat w tym miejscu, gdzie przypadało siedzenie fotela .Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana KleksaQuiz.. Co czwartek przychodzi z miasta pewien golarz, imieniem Filip, i przynosi panu Kleksowi świeże piegi, które za pomocą brzytwy zbiera z twarzy swoich klientów podczas golenia.Pan Kleks może schować w nich, co tylko zechce, i nigdy nie znać, że cokolwiek w nich się znajduje.. Warto tutaj opisać strój pana Kleksa i jego wygląd.. Dostawał je od Księcia Mateusza.. Kieszenie jego kamizelki zdawały się nie mieć dna i mieściły się w nich różne osobliwości pana Kleksa.Piegi znakomicie działają na rozum i chronią od kataru Zdaniem pana Kleksa nie może być nic piękniejszego niż duże, czerwone lub żółte piegi wybiera z tabakierki cztery albo pięć największych i najbardziej okazałych piegów i przytwierdza je sobie do nosa jeżeli któryś z uczniów wyróżni się podczas lekcji, pan Kleks uroczyście wyjmuje z tabakierki świeżą, nie używaną jeszcze piegę i przytwierdza ją do nosa takiego szczęściarza nosa.Jak miał na imię Pan Kleks ?.

Gdzie Pan Kleks chował swoje piegi?

a) Na targowisku b) W lesie c) W Bajce 22) Jak wilki zemściły się na śmierć swojego króla?. Dokończ zdanie : Omlet był rzeczywiście wyborny i wprost rozpływał się w ustach.Biblioteka Sopocka zaprasza do Miniteki na "Gdzie są piegi Pana Kleksa?". W co Pan Kleks zmienił się na końcu baśni?. a) Zniszczyli wszystko co do stolicy.a) Psa jego sąsiadki b) Psa Puszka c) Pana Kleksa d) Psa Reksa 5) Co było potrzebne szpaku Mateuszowi, żeby spowrotem zmienić się w człowieka?. Gdzie trafił Adaś po długim locie?. a) Do innej bajki b) Do Akademii c) Na Marsa d) Na Księżyc 7) Kiedy magiczna pompka pana Kleksa mogła działać?Chcemy abyś Ty i Twoje środowisko harcerskie podjęli się organizacji zimowiska.. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.. Skąd Pan Kleks brał piegi?. Potrafił wysyłać oko na zwiady.. a) Na targowisku b) W lesie c) W Bajce 22) Jak wilki zemściły się na śmierć swojego króla?. Nowe nieużywane piegi przetrzymuje w tabakierce, z którą się nie rozstaje.Po posiłku pan Kleks ubierał się i przytwierdzał do twarzy piegi.. Będzie to rodzaj dochodzonej imprezy bez noclegu.. (wtorek) godz. 17.00 ul. Obrońców Westerplatte 16 Sopot Wstęp wolny.a) chmury z bitej śmietany i waty cukrowej b) spaghetti z baśniowych pomidorów c) kaczkę nadziewaną buraczkami d) najróżniejsze słodkości 9) Gdzie Pan Kleks trzymał swoje piegi?.

Gdzie Pan Kleks chował swoje piegi ?

a) Moneta b) Guzik c) Ziarno d) Czapka 6) Gdzie pan Kleks wysłał swoje oko?. Następnie zjawiał się w klasie, zasiadając w swoim fotelu bądź w powietrzu.. a) w srebrnym krzesiwie b) w butonierce marynarki c) w złotej tabakierze d) w srebrnej papierośnicy 10) Kto przynosił piegi Panu Kleksowi?Test z "Akademii…".. Pan Kleks jest średniego wzrostu, ale nie wiadomo zupełnie, czy jest gruby, czy chudy, albowiem cały tonie po prostu w swoim ubraniu.. Chcemy abyście przygotowali kilkugodzinne bloki zajęć prowadzone przez kilka dni.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Miał je od urodzenia.. Miał on dużo piegów, które dostarczał mu golarz Filip i kolorowe włosy.. B. Dostawał je od fryzjera Filipa.. Myślisz sobie to niemożliwe?. Kogo zabił książę Mateusz?. Pewnego dnia wysłał swoje oko na księżyc, by napisać bajkę o księżycowych ludziach.Pana Kleksa poznać można po nieziemsko dużej, tęczowej czuprynie i bujnej zwichrzonej brodzie, czarnej jak smoła.. dominika1_2004_66963.a) chmury z bitej śmietany i waty cukrowej b) spaghetti z baśniowych pomidorów c) kaczkę nadziewaną buraczkami d) najróżniejsze słodkości 9) Gdzie Pan Kleks trzymał swoje piegi?. 17.Po pierwszym śniadaniu pan Kleks przytwierdza do twarzy swoje piegi i zaczyna się ubierać.. Oct 11, 2020Pan Kleks miał niezwykłe zdolności, potrafił się zmniejszać i codziennie rano - dzięki pompce i tabletkom na porost włosów - wracać do swej normalnej postaci..

Gdzie Pan Kleks trzymał swoje sekrety?

Zimowisko, które wam proponujemy to nie jest zwykły biwak.. Mateusz opowiadał mi, że przed pójściem spać pan Kleks opróżnia wszystkie kieszenie spodni i układa ich zawartość w sąsiednim pokoju, przy czym nieraz zdarza się tak, że w jednym pokoju miejsca nie wystarcza i trzeba otworzyć .a) Lody w różnych smakach b) Zjawiska pogodowe c) Słodkie napoje 20) Co dostał Pan kleks od Golarza Filipa a) Piegi b) Uczniów c) Pieniądze 21) Gdzie Pan Kleks spotkał Mateusza?. a) Zniszczyli wszystko co do stolicy.a) Lody w różnych smakach b) Zjawiska pogodowe c) Słodkie napoje 20) Co dostał Pan kleks od Golarza Filipa a) Piegi b) Uczniów c) Pieniądze 21) Gdzie Pan Kleks spotkał Mateusza?. Na twarzy ma mnóstwo kolorowych piegów, które jak zużyje daje szpakowi Mateuszowi do zjedzenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt