Zbrodni i kara sprawdzian chomikuj

Pobierz

Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 1. a) Swidrygajłow popełnił samobójstwo (zastrzelił się po nocy spędzonej na błądzeniu po Wyspie Pietrowskiej) b) Katarzyna Iwanowna oszalała (wyprowadziła młodsze dzieci na ulicę, kazała im śpiewać i tańczyć), z nadmiernego wysiłku dostała suchotniczego krwotoku.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. 8.Wydarzenia "Zbrodni i kary" rozgrywają się w ciągu: a) dziewięciu i pół dnia.. Główny bohater powieści ma: 23 lata 25 lat 27 lat 29 lat: 5. c) dwunastu i pół dnia.. św. Łukasza.. a) list b) krzyżyk c) pieniądze d) pierścionek 3) Jaką ewangelię czytała Sonia Rodionowi?. b) pięciu dni.. Dodatkowe oznaczenie .Mateusza.. Kobieta, myśląc, że to ktoś do biesiadujących za ścianą sąsiadów, nie zwróciła na niego uwagi.Cały film Zbrodnia i kara / Prestuplenie i nakazanie na podstawie książki (lektury szkolnej) Fiodora Dostojewskiego "Zbrodnia i kara".czas trwania: 3 godz. Autor, tworzac dzielo, nie przypuszczal, ze ksiazka przyniesie mu slawe i niemal natychmiast zostanie zaliczona do klasyki literatury swiatowej.Zbrodnia i kara.Fiodor Dostojewski zmarł 28 stycznia 1881 r. Jego grób znajduje się na cmentarzu w Petersburgu, przy Aleksandro-Newskiej Ławrze.. Maslow 6 View topic - Rownania I. Fiodor Dostojewski Zbrodnia i kara.pdf na koncie u..

...Zbrodnia wynikająca z pychy Kara tajemnicza i niesprawiedliwa - nasze przeznaczenie Samotność zbrodniarza Rosjanin - kat i ofiara Zbrodniarze totalitaryzmu.

Odpowiedz poprawna: a) - czytaj wyjasnienie.. pod kamieniem.. Akcja powieści rozpoczyna się: zimą latem wiosną jesienią: 4.. Raskolnikow jest: kupcem lichwiarzem nauczycielem byłym studentem prawa: 6.w dziupli drzewa.. Rozwiązanie.. "Pochylił się nad KAMIENIEM, mocno oburącz uchwycił go za wierzchołek, natężył wszystkie siły i przewrócił głaz.. Pod głazem powstało niewielkie zagłębienie, do którego jął czym prędzej wyrzucać wszystko z kieszeni.". O winie, karze i zmartwychwstaniu przez miłość.. W zadaniach zamkniętych może być wiele poprawnych odpowiedzi.. jest to najbardziej wyuzdany, upadły, w występkach pławiący się człowiek", to słowa o: Zmarła żona Swidrygajłowa na dowód swojego szacunku dla Duni zapisała jej: Łużyn oskarżył Sonię, że po jej wyjściu z jego mieszkania, ze stołu zniknął: Wydarzenia "Zbrodni i kary" rozgrywają się w .Pobierz darmową ściągę - wszystkich lektur - - i kara - powieść Fiodora Dostojewskiego napisana w 1866 i w tym samym roku opublikowana w odcinkach w czasopiśmie "Russkij Wiestnik".. 2.fragmentowi znajomosc calego utworu Fiodora Dostojewskiego Zbrodnia i kara.Plik Sprawdzian z znajomosci PANA TADEUSZA.doc na koncie uzytkownika gabiszogun folder Testy ze znajomosci lektur Data dodania: 10 wrz 2012 .Plik Zbrodnia i Kara pytania.docx na koncie użytkownika Dark_Side • folder Zbrodnia i kara • Data dodania: 17 paź 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zbrodnia i kara • lektury • pliki użytkownika EvVvelajna przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zbrodnia i Kara Cz. V Rozdział 05.mp3, Zbrodnia i Kara Cz. V Rozdział 04.mp3Fiodor Dostojewski zmarł 28 stycznia 1881 r. Jego grób znajduje się na cmentarzu w Petersburgu, przy Aleksandro-Newskiej Ławrze..

Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkowki dotyczace lektury jaka jest Romeo i Julia.Język polski, Sprawdziany i testy "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu 1.Gdzie znajdowało się mieszkanie Raskolnikowa?

Uważnie czytaj wszystkie polecenia!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.z opracowaniem "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego powstala w 1866 roku, w Polsce po raz pierwszy zostala wydana w latach .. Łużyn oskarżył Sonię, że po jej wyjściu z jego mieszkania, ze stołu zniknął:Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara CD1 Kod: Link zosta.. pod podłogą.. W formie książ.. Akcja powieści rozpoczyna się"Zbrodnia i kara" - streszczenie Nie czekając na dalszy rozwój wypadków, Marmieładow ukląkł na progu i popchnął nowo poznanego towarzysza w głąb pokoju.. Warto dodać kilka słów o intrygującej Polaków postawie autora Zbrodni i kary wobec naszego narodu.. Powodzenia!Liczba punktów.. a) Marfa b) Pulcheria c) Alona d) Polunia 2) Co otrzymała Sonia od Lizawiety?. Zadania z gwiazdką to zadania trudniejsze.. a) w suterenie b) wysoko, pod dachem c) na trzecim piętrze 2.. Sprawdzian Z Wosu Narod I Spoleczenstwa Chomikuj.Zbrodnia i kara - Test.. d) siedmiu i pół dnia.. Warto dodać kilka słów o intrygującej Polaków postawie autora Zbrodni i kary wobec naszego narodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt