Opis pokój po niemiecku

Pobierz

Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Pod oknem jest moje biurko.. Z góry dziękuję !. Obok biurka znajduje się szafa z lustrem.. opis.. Krzesło wygląda na wygodne.. W kącie stoi sofa.. Panuje tutaj rodzinna atmosfera.Na parterze znajdują się pomieszczenia mieszkalne i jadalnia.. Jak jest z translatora to widać nawet łatwo sprawdzić!. W pokoju mojego brata zawsze panuje bałagan i chaos, ponieważ jest buntownikiem.. Tłumaczenie: To jest mój Ma na ścianach dużo plakatów.. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Mieszkam z siostrą.Ja mam biurko a na biurku pudełko z kredkami i przyborami szkolnymi oraz komputer.Ja i moja siostra mamy petrowe łółka.Mamy też szafe z ubraniami.Mój pokuj jest super!. Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Mój pokuj jest duży i jasny.. Rozwinięcie jest najbardziej rozbudowane i zawiera więcej niż jeden paragraf.. W moim wymarzonym pokoju znajduje się/jest wiele interesujących rzeczy..

Opis pokoju po niemiecku.

zadanie dodane 29 listopada 2010 Język niemiecki przez użytkownika kamilopro (-240) [Szkoła podstawowa] niemiecki.. Znajduje się tutaj duży salon i pokój gościnny.. Links an der Wand hangt ein Bild.Opisz swój pokój - niemiecki.. Opis pokoju po niemiecku.. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Mój wymarzony pokój jest mały, ale przytulny.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Na żółtej ścianie wiszą dwie małe półki.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Rysunek z opisami wg Oliwkaaa Opis pokoju kl 8 Losowe karty wg Amw0 Opis pokoju - pudełka Odkryj karty wg Dim Opis pokoju - z pytaniami Odkryj karty wg Dim Labirynt - Niemiecki 6a - przedmioty w pokoju Labirynt wg Robotmetalowy Klasa 6 Niemieckim Niemiecki - opis osób Połącz w pary wg LenuchkOpis pokoju po niemiecku.. Pierwsze zdanie każdego paragrafu powinno być prezentacją zawartej w nim treści.Opis pokoju - po niemiecku.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.POLSKI Mój pokój jest nie duży ale tez i nie mały.Jest cały różowy.. Zawsze odrabiam przy nim lekcje.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Po prawej stronie, obok łóżka, znajduje się stół.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Przy oknie stoi komoda.. Jasna jadalnia połączona jest z kuchnią..

Mój pokój ma 30m2.

pokój.. Na stole stoi lampa i kolorowe pudełko z szufladkami.. Na dywanie stoi stolik.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Przed stołem stoi krzesło.. Kocham go!. Moja mama bardzo dba o porządek.. Obok okna stoi moje biurko.. Na biurku stoi komputer.. może być 7 porządnych zdańTemat: Opisz swój pokój.. Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. Po lewej stronie pokoju stoi łóżko z jasną narzutą.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Zdania o pokoju w języku niemieckim.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Ściany są zielone.. Pokój jest dość przestronny, ale przytulny.. 0 głosów.. Przed łóżkiem Mam telewizor i odtwarzacz DVD.. Na biurku jest komputer.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.TłumaczenieMój pokój jest duży, jasny i przytulny.. Tłumaczenie: Mój pokój znajduje się na piętrze piętrze domu obok łazienki i pokoju rodziców.. Oprócz biurka mam krzesło.Opisz swój pokój - niemiecki +1 głos 9,686 wizyt Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie niemiecki opis pokójJak opisać pokój po niemiecku?.

Mój pokój jest duży.

Na ścianie wiszą dwa obrazy.. NIEMIECKI Mein Zimmer ist nicht groß, aber auch mały.Jest nicht alles rosa .Pokój mojej siostry jest cały różowy.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. W rogu jest moje łóżko.. Oba pomieszczenia są duże i przestronne.. Na drugim piętrze znajduje się łazienka, pokój rodziców i dwa pokoje gościnne.. Opis składa się z trzech głównych części, tj. wstępu (wprowadzenia), rozwinięcia (części głównej), i zakończenia (podsumowania).. Über dem Bett sind zwei Bilder.Opis po niemiecku - zasady pisania.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.Niemiecki opis pokoju.. 1 odpowiedź.. Czuję się tam dobrze i bezpiecznie.. Na środku jest dywan..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt