Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty w zadaniach 1-3

Pobierz

(0-3) - 1.3. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 1.2.. Dave proponuje koleżance wyjście na basen.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. TAK NIE 1.1 Chłopiec i mama rozmawiają o jedzeniu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. - "Proroczy sen studentki".Zadanie 1.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. B. un matrimonio tra due personaggi celebri.EGZAMIN ÓSMOKLASISTY Arkusz 1 0-31Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Wpisz znak X w .Zadanie 2 Zadanie Polecenie: Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. 1.3 Chłopiec opowiada o swoim hobby.. Jedno miejsce nie pasuje do żadnego dialogu.. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Jedno miejsce nie pasuje do żadnego dialogu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. - "Przypadek na dyżurze".. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Wpisz znak X w .Strona 2 z 14 Zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Usłyszysz dwukrotnie trzy dialogi..

Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. 1.2.Zadanie 1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (TAK) czy fałszywe (NIE).. 1.2 Dziewczynka zaprasza koleżankę na przyjęcie urodzinowe.. Przyporządkuj każdemu dialogowi odpowiednie miejsce wpisując litery A-D w kratki 1-3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Zadanie 10.. Przyporządkuj każdemu dialogowi odpowiednie miejsce wpisując litery A-D w kratki 1-3.. TAK NIE 3.Nov 7, 2021Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Chłopiec dzwoni do koleżanki, żeby: A. przeprosić ją, że nie będzie go na jej urodzinach.. Wstaw znak w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Strona 7 z 9 Cześć Jarek, dobrze, że już w czwartek przyjeżdżasz na nasz obóz, bo mamy dwie ciekawe oferty na weekend.. W zadaniach 1.1.-1.3., na podstawie informacji z.. - serii obrazów Kolumba.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Question from @o9551810 - Język angielski Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.W zadaniach 1-3, na podstawie informacjizawartych w nagraniu, z podanych odpowiedziwybierz właściwą (A, B albo C).Nov 18, 2020Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. (1pkt) Przeczytaj poniższy tekst.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania..

(0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

Mama gratuluje synowi wygranej w meczu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Apr 14, 2021Zapiszodpowiedzi w zeszycie.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie komunikat o festiwalu gier komputerowych.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Dzieci rozmawiają o filmie, który obejrzały.. Wpisz znak X w kratkę obok właściwej odpowiedzi.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A lub B. 1.1.. B. zaprosić na swoje urodziny.. sąprawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. (1pkt) Przeczytaj poniższy tekst.Zadanie 1 Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1-3) są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. "Usłyszysz dwukrotnie…" pierwsza część sprawdzianu szóstoklasisty z języka angielskiego to nie tylko słuchanie Małgorzata Brodzisz.. Zakreśl literę A, B albo C. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C.. _____ jest wycieczka do muzeum.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Na podstawie zawartych w nich informacji uzupełnij luki 10.1.-10.3. w języku polskim w emailu pod tekstami..

(3 pkt) Usłyszysz dwukrotnie trzy dialogi.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt