Kasia charakterystyka imienia

Pobierz

Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie i pragnie aby życie toczyło się wokół niej.Katarzyna (najczęstszy skrót Kasia) to żeńskie imię wywodzące się z języka greckiego, od słowa katharos oznaczający bez skazy.. W dostępnym online imienniku Onet Magia znajdziecie imiona męskie i żeńskie - wiedza o ich znaczeniu jest w zasięgu .. "Od świętej Katarzyny nie prześladuj już zwierzyny" "Jak się Katarzyna głosi, tak się Nowy Rok nosi" "Katarzyny dzień jaki, cały grudzień będzie taki" Katarzyna.. Zawistna.. Jednak kiedy znajdzie się w trudnej sytuacji, potrafi sama sobie świetnie poradzić.Znaczenie imion sprawdzić można w imienniku, który jest cennym drogowskazem nie tylko przy wyborze imienia dla dziecka, ale też przy określaniu cech charakteru partnera, przyjaciół, a nawet poznawanie własnych cech.. Zdrobnienia: Kasia, Kaśka, Kasieńka, Kasiunia: Charakterystyka: błyskotliwa i wesoła.. Imię: nie podano: Wiek: 14 lat: Z nami od: 20 IX 2016: Bohater z książki.. Poznaj znaczenie imion męskich i znaczenie imion żeńskich.Feb 23, 2021Dodaj opis/charakterystykę bohatera Kasia.. Unika za to zmian, woli stawiać kroki na znanym sobie gruncie.Występuje też niekiedy jako Bożenna.. Katarzyna jest choleryczką, która niezwykle łatwo traci zimną krew.. Wywodzi się od słowa katharós, które oznacza "czysty", "bez skazy", "dziewiczy"..

Katarzyna: znaczenie imienia.

K. KacperKatarzyna- imię.. Często przyjmuje pozę obrażonej damy i wycofuje się ze znudzoną miną.. To jedno z najpopularniejszych imion żeńskich.. Kasia - ośmioletnia dziewczynka, uczennica drugiej klasy.Ma starszego brata Jurka i młodszą siostrę Agnieszkę.. Imieniny.. Strona z interpretacją i znaczeniem imiona.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Nie znosi bezczynności.. Po raz pierwszy w naszym kraju wzmiankują o nim XII-wieczne dokumenty.. pochodzenie: greckie; znaczenie: "czysta" osobowość: Tajemnica krwi; główne cechy: intelekt, zdolność reakcji, pobudliwość, dynamizm; znak zodiaku: Panna, LewTodayOpis: imię pochodzenia greckiego.. Obrażalska.. Karina jest odpowiedzialna, zaradna i solidna oraz poważnie podchodzi do swych obowiązków.. Pod względem bystrości umysłu rzadko kto może się z nią równać.Feb 2, 2021Kasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Kasia jest bardzo dobrą uczennicą, chwaloną i lubianą przez nauczycieli, ale i przez rówieśników.K - imiona.net.. Niechętnie poddaje się woli innych ponieważ ceni sobie niezależność..

Znaczenie imienia Katarzyna.

Znaczenie i charakterystyka imienia: Katarzyna to kobieta godna szacunku, podziwu i uznania, jest bowiem osobą szlachetną, prostolinijną, pracowitą i skrupulatną.Charakterystyka imienia Katarzyna.. Pracuje zawsze bardzo pilnie i poświęca się swoim ideałom.. Imię wyrażające uczucia rodziców oczekujących przyjścia dziecka na świat.. Jest porywcza i źle znosi krytykę, szczególnie przy świadkach.Imię Katarzyna pochodzi z greki, ale w Polsce pojawiło się, jako spolszczenie formy łacińskiej: Catharina.. Katarzyna imieniny obchodzi 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 22 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 6 kwietnia, 17 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 9 maja, 4 września, 15 września, 25 października, 25 listopada i 31 grudnia Najbardziej popularną datą obchodzenia .Znacznie imienia żeńskiego KATARZYNA Egocentryczka, o dużej inteligencji i klasie.. Kobieta o tym imieniu jest zależna od innych, lubi być rozpieszczana i prowadzona przez życie.. Nie lubi kłamstwa.. Zazdrosna.. Chociaż w życiu spotyka ją wiele porażek, nigdy nie wątpi w siebie i zawsze jest z siebie bardzo zadowolona.. To co Cię może zaskoczyć - imię skrywa też charakter danej osoby!May 31, 2022Jaką osobą jest Katarzyna?. Ma duże oczekiwania względem partnera, jest dobrą, oddaną matką.Imię to wywodzi się od przymiotnika katharos słowa oznaczającego "czysty", "bez skazy"..

Jej poczucie moralności zależy od okoliczności i wydarzeń.Znaczenie imienia Katarzyna.

Znajdziesz tutaj opis swojego imienia, przysłowia z nim związane, ulubiony kolor, szęśliwa liczba, a także znane osoby o danym imieniu.. Dumna, wyniosła, emocjonalna.. W dawnych polskich dokumentach pojawia się od XII wieku.. Sprawdź najpopularniejsze imiona żeńskie i popularne imiona męskie na literę K. Dowiedź się skąd pochodzi imię i jakie to imię ma znaczenia.. Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Kasia", bohatera książki "Piątka z Zakątka".. Posiada refleks i umiejętność odczytywania ludzkich intencji, dlatego wygrywa każdą bitwę i nie ma sobie równych w słownej szermierce.. roślina: truskawka; planeta: merkury; szczęśliwy kamień: szmaragd; szczęśliwy kolor: zielony; szczęśliwa liczba: 9; znak zodiaku: panna, lew; pochodzenie: greckie; znaczenie: "czysta" zwierzę: łabędź; Katarzyna imieninyImiona na literę K. Znalezionych imion: 14.. Imię Katarzyna w wybranych językach obcych: - w języku angielskim - Katherine.. Z drugiej strony Kasia potrafi zaskoczyć otoczenie swoim trudnym charakterem i zbyt mocno zareagować na daną sytuację.. Jest ładna, ale rozpieszczona, często się dąsa i obraża.Do pewnego momentu była najmłodsza w rodzinie i przyzwyczaiła się, że zawsze jest w centrum uwagi.Znaczenie imiona dla Ciebie.. Spośród osiemnastoosobowej grupy świętych prym wiedzie postać legendarna, bohaterka powieściowego utworu..

Charakter: Kobiety te są nerwowymi choleryczkami, bardzo pobudliwe.Znaczenie imienia Karina.

Charakterystyka imienia wskazuje, że cechuje ją uczciwość, inteligencja oraz chęć pomocy innym.. Ma duszę anioła, a życie z nią przebiega spokojnie.. Można liczyć na jej profesjonalizm.. Każda Kasia to kobieta niezwykle pociągająca.Otrzymać Kasia znaczenie imienia na Facebook Znaczenie imienia Kasia Kasia wszystkie znaczenia: Aktywna, Kompetentna, Przyjazna, Nowoczesna, Wesoły, Temperamentowa, Twórcza, Uprzejma, Hojna, Szczęśliwa, Poważna, Niestabilna dziewczynaImię Katarzyna.. Jest idealistką o ogromnej wyobraźni i silnej potrzebie pracy.. - w języku duńskim - Katrine.Uważa się za nadzwyczaj inteligentną, a innych ma za kretynów.. Potrafi być szydercza i złośliwa.. Informacje.. Katarzyna: imieninyKatia, Kałusza, Katinka.. Jest inteligentna, o czym świetnie wie i daje to odczuć innym.. Ślepo ufa swej inteligencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobraża.. - w języku niemieckim - Katharina.. Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt